Advert
Advert
Advert

Urfa'da trafik sorunu tarih olacak!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, tüm ilçelerde olduğu gibi kent merkezinde Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen yeni yol, bulvar çalışmalarını inceledi.

Urfa'da trafik sorunu tarih olacak!
Urfa'da trafik sorunu tarih olacak!

Şanlıurfa'da yaşanan trafik yoğunluğunu en asgariye indirmek için göreve geldiği günden bu yana bir çok çalışma başlatarak vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Başkan Nihat Çiftçi, yeni yaşam alanlarının geliştiği bölgelerde sürdürülen çalışmaları denetledi.

Bu kapsamda, Şanlıurfa trafiğine yeni yön verecek olan ulaşım mastır planlarını bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü ilçesinde aynı anda 6 yeni bulvar yaparak Haliliye ilçesini Karaköprü'ye transit bir şekilde bağlamayı hedefliyor.

Karaköprü Akşemsettin mahallesinde sürdürülen yeni yol yapım çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi alan Başkan Nihat Çiftçi, bölge vatandaşıyla çalışmaları değerlendirdi.

urfa urfa ulaşım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet reşit ziyanlı     2016-12-23 Belediye vilayet ve maliye nin trafik yoğunluğunu azaltmak için alım-satım lardan gelip Akçakale tarafına dönen yol kapatılıp Yeşil ışık süresini de maliyeden gelen tarafa verilir ise orada trafik çok rahatlar Lütfen belediye ye duyurur iseniz sevinirim
MÜSLÜM karatas     2016-08-29 Ş urfa haliliyebaglı kalınbayat ile ile gölcük arasındaki yol ne zaman yapılacak oradaki köyler sürgün köylerimi neden BBB yol yapıyoruz diyor güzel.hiç yol yapılmamış asfalt dökülmemiş taşlı yol eşek yürümezken orda yaşayanlar insan değilmi.seçim zamanı gelip söz veren partililer nerde sözünüzde neden durmuyosunuz,yol yapıyorsunuz biz görmedik daha inşallah burasıda aklınıza gelir.saygılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz