Advert
Advert
Advert

Uğurlu’ya Lise yapılacak

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mahmut Kaçar, Halil Özcan seçim çalışmaları kapsamında Uğurlu Mahallesinde vatandaşlara seslendiler.

Uğurlu’ya Lise yapılacak
Uğurlu’ya Lise yapılacak

Bakan Çelik ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Güvenç, Uğurlu’ya Lise yapılacağını belirtti.
İlk olarak toplanan kalabalığı selamlayan Bakan Faruk Çelik, Uğurlu Mahallesi sakinlerinin AK Partiye geçiş rozetlerini takarak, vatandaşlara hitap etti.
Sağlık olmadan diğer konuları konuşmanın bir anlamı yok
Geçtiğimiz günlerde trafik kazası nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşın yakınlarına başsağlığı dileğinde bulunan Bakan Çelik, “Bu anayol köyümüzü ikiye böldü. Dolaysıyla okulunda diğer tarafta olmasından dolayı yaşanan bir sorun var. Bana göre sağlık olmadan diğer konuları konuşmanın bir anlamı yok. Tehlikenin kapıda olduğu bir ortamı bertaraf etmeden diğer şeyleri konuşmak doğru değil”  dedi.
Uğurlu’ya Lise
Uğurlu’da Aile Sağlık merkezinin en yakın zamanda temelini atacaklarını ve Uğurlu’ya lise yapacaklarını belirten Bakan Çelik, trafik kazalarına sebep olan yol ile ilgili olarak da şöyle dedi;
“Burada karayollarıyla ilgili hiç geciktirmeden ne yapılabilirin veya bugüne kadar yapılan çalışmaların neticesini alıp; alt geçit, dalgeç veya üstten araçlı geçiş mi? Nasıl bir çıkış yolu buluyorsa o yol üzerinde çalışmaları hızlı bir şekilde bitirerek, burası artık can kaybı yeri değil, çile yeri değil; huzurla yaşanacak yer olacak.”
Büyükşehir ve İlçe Belediyesi birlik ve beraberlik içerisinde çalışacak
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyesinin birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak büyük imkanları en kısa sürede hizmet olarak ulaştıracaklarını belirten Bakan Çelik, “Sizler yine sandıkları AK Partiye AK Kadrolar lehine patlatacaksınız. Hizmetinde kefili biziz Allah’ın izniyle” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!