Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Uğur Dündar efsanesi bitti

Uğur Dündar efsanesi bitti

Son zamanların en dikkat çekici canlı yayın kavgası kuşkusuz dün gece yaşandı. Mehmet Baransu ile Uğur Dündar canlı yayında birbirine girdi. Son zamanların en dikkat çekici canlı yayın kavgası kuşkusuz dün gece yaşandı.

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2012 Pazartesi 08:59
Uğur Dündar efsanesi bitti

Kanaltürk'te ekrana gelen Futbolizm programında Uğur Dündar ile Taraf yazarı Mehmet Baransu, Aziz Yıldırım'ın "sahte" askerlik belgeleri iddiaları üzerine adeta birbirine girdi.

Mehmet Baransu, yakın zamana kadar bir kitap yazdığını ve bu kitabının bir bölümünde 28 Şubat dönemini anlatırken, Uğur Dündar ve Arena programının neler yaptığını açığa vurduğunu, bu yüzden de Uğur Dündar'ın kendisine "kin" tuttuğunu ifade etti.

HAKARETLER HAVADA UÇUŞTU
Aziz Yıldırım'ın sahte olduğu iddia edilen askerlikten muaf tutulmasına yol açan belgelerin Uğur Dündar tarafından saklandığı iddia edilince Dündar çılgına döndü.

Programa telefonla bağlanan Uğur Dündar, Taraf yazarı Mehmet Baransu'ya ağır sözlerle tepki verdi. Kendisinin Aziz Yıldırım'a, birikmiş tüm parasını vermek için teklifte bulunduğunu anlatan Dündar, "Ben Fenerbahçe'ye yıllarca hizmet ettim. Aziz Yıldırım'ı da çok sevdim fakat yöneticilikten ayrılmak zorunda kaldım" dedi. Dündar sonra da Yıldırım'a ait belgeleri sakladığını iddia edenlerin müfteri (iftiracı) olduğunu söyledi.

"UĞUR DÜNDAR EFSANESİNİ BİTİRDİM"

Baransu ile sıkı bir tartışmaya giren Uğur Dündar, "dünkü çocuk" diye tepki verdiği Baransu'nun "Ben Uğur Dündar efsanesini bitirdim" demesi üzerine "Beni değil sen, padişahın gelse bitiremez" dedi.

Mehmet Baransu:

"Bu ülkede Uğur Dündar diye bir efsane vardı. Ben o efsaneyi bitirdim. O efsaneyi bitiren haberlere imza attım. Uğur Dündar'ın bana düşmanlığı bu yüzden. Madem benim yazdıklarım, söylediklerim iftira neden o zaman beni mahkemeye vermedi."

"PADİŞAHIN GELSE BENİ BİTİREMEZ"

İşte ikili arasındaki diyaloglardan bazıları;

"Uğur Dündar efsanesini sen değil senin padişahın bitiremez. Sen daha ana rahmine düşmemişken ben Uludere'deydim. Senin alnını karışlarım müfteri. Hadi git işine çocuk. Sen daha çok şey öğreneceksin. Asker düşmanı, sana acıyorum."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com