Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam UEFA-B Futbol Yaz Okuluna büyük ilgi

UEFA-B Futbol Yaz Okuluna büyük ilgi

Giriş Tarihi: 6 Ağustos 2010 Cuma 14:11
UEFA-B Futbol Yaz Okuluna büyük ilgi

Yaz Okullarının açılmasıyla birlikte gençler yaz okullarına rağbet ediyor.

UEFA-B Futbol Yaz Okulu 8-12 yaş grubundaki çocuklara teknik futbol eğitimi verirken aynı zamanda sosyal faaliyetleri de beraberinde yapıyor.

UEFA-B Futbol Yaz Okulu Hocası Cevat Kümet, çalışmalar hakkında bize açıklamalarda bulundu; Cevat Kümet; Ahmet Erseven Semtinde Kaplan Halı saha tesislerinde hafta içi her gün saat 7:00 ile 9:00 arasında 8-12 yaş grubundan seçtiğimiz 20 çocuğumuza eğitim veriyoruz. Bu çocukların giderlerine özel bir alış veriş marketi sponsor oldu.

Sporcularımızın, bir futbol gereksinimin neler olduğunu ve mutlaka futbol malzemelerin olması gerektiğini belirtiyoruz. Futbol konusunda sporcularımızı memnun etmeye çalışıyoruz. UEFA'nın eğitim gören çocukların ileride iyi birer sporcu olmasını hedeflediğini, Futbol ahlakını almış, toplum tarafından sevilen birer birey olmalarını destekliyor. Burada eğitim gören çocukların aileleri fevkalade memnun olduklarını bildiriyorlar. Çok talep alıyoruz ancak sınırlı sayıda öğrenci kapasitemiz var. Bu tesislerden yararlanmamızı sağlayan Kaplan Halı saha yetkililerine de ayrıca teşekkür ediyorum. Dedi.

Çocuklar; Çok eğlenceli çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede yeni yeni arkadaşlıklar edindik. Çok sıcak ortam oluştu. Cevat Hocamız bize çok iyi davranıyor. Bizimle ilgileniyor." Dediler.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

YEŞEREN ÇINARLAR PROJESİ URFA'DA START ALDI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com