Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Ücretsiz Halk Oyunları Kursu Başlıyor

Ücretsiz Halk Oyunları Kursu Başlıyor

Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Konservatuar Birimi’nce tüm yaş gruplarına yönelik ücretsiz halk oyunları kursu açılacağı bildirildi.

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2013 Pazartesi 11:15
Ücretsiz Halk Oyunları Kursu Başlıyor


Halk oyunlarına katılmak isteyen bay, bayan ve çocukların Abdülkadir Karahan Caddesi Öğretmenevi Bitişiğinde bulunan Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Eğitim Merkezi’ne giderek kayıt yaptırmaları gerekiyor.
Şanlıurfa Belediyesi Konservatuar Birimi tarafından açılan kurs hakkında bilgi veren Birim Sorumlusu İsmail Altıngöz, “ Bay, bayan ve çocuklar olmak üzere 3 ayrı kategoride başlatılan halk oyunları kursuna, vatandaşlarımız ücretsiz kayıt yaptırabilecekler. Amacımız geleneksel kültürümüz olan yöre oyunlarımızı sevdirmek, yaygınlaştırmak ve gelecek kuşaklara aktarmaktır. Ben tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizi bu kursa davet ediyorum.” dedi.
3 ay sürecek olan halk oyunları kurslarının Hayati Haranı Kadın ve Gençlik Merkezi’nde, Süleymaniye Meslek Edindirme Merkezi’nde ve Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Eğitim Merkezinde verilmesi bekleniliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com