Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ÜCRETSİZ DERS VERİLECEK

ÜCRETSİZ DERS VERİLECEK

Harran Üniversitesi, TÜBİTAK tarafından sadece 22 üniversiteye verilen Girişimcilik Sertifika Programını yapmaya hak kazandı. Proje yürütücülüğünü Harran Üniversitesi Enformatik Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Ahmet Baytak yapıyor.

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2015 Cuma 13:46
ÜCRETSİZ DERS VERİLECEK

 Girişimcilik sertifika programı, dijital girişimcilik üzerine yapılıyor. 
Dijital girişimcilik sertifika programı alanında yapılan ilk ve tek bir girişimcilik sertifika programı olduğunu söyleyen Ahmet Baytak; “Bu program sayesinde katılımcılar gelişen teknolojiler aracılığı ile fikirlerini hayata geçirme, daha fazla kitlelere ulaştırma ve sürdürebilir yatırımların sağlanması hakkında bilgiler alacaklardır. Program kapsamında girişimciliğin temelleri, tecrübe aktarımı, proje hazırlanması, sunum teknikleri ve yeni teknolojilerde girişimcilik gibi konularda dersler verilecektir” diye konuştu.
ÜCRETSİZ DERS VERİLECEK
Kontenjanları sınırlı sayıda olan sertifika programının Harran Üniversitesinin tüm öğretim elemanlarına ve öğrencilerine açık olduğu ve dersleri ücretsiz olduğu açıklandı.
İlk dönem dersleri Kasım ortasından sonra ve Aralık aylarının Perşembe ve Cuma günleri yapılacak olan programda, toplam 60 saat ders verilecek. Dersler öğretim elemanları tarafından işlenecektir.
Başvurular ve detaylar girisimci.harran.edu.tr web adresinde.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ölçü ve Ölçü Aletleri Muayene Yönetmeliği değişti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com