Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ücretli öğretmenlik başvusu başlıyor

Ücretli öğretmenlik başvusu başlıyor

Giriş Tarihi: 16 Ağustos 2011 Salı 15:26
Ücretli öğretmenlik başvusu başlıyor


Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü girdiği dersler karşılığında ücret ödediği öğretmenlerin alımının yapılacağını tarihlerin belirlendiğini duyurdu.
Buna göre Başvurular 18.08.2011-26.08.2011 tarihleri arasında İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde yapılacağı belirtildi.
İŞTE MİLLİ EĞİTİMDEN YAPILAN O AÇIKLAMA!..

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre; İlimiz İlk ve Orta dereceli okullarında görevli öğretmenlerin uzun süreli raporlu olması, aylıksız izin, yurt dışı geçici görev, askerlik nedeniyle, boşalan veya çeşitli nedenlerle öğretmen atanmayan okullara, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen ve Yöneticilerinin Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar’ın 9. Maddesi gereğince ek ders ücret karşılığı görevlendirme yapılacaktır.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesi hükümleri de göz önünde bulundurularak aşağıda belirtilen öncelik sırasına göre;
1- Eğitim Fakültesi Mezunları
2- Fen Edebiyat Fakültesi Öğretmenlik Mezunları
3- Fen Edebiyat Fakültesinin Diğer Bölümleri
4- Diğer Fakülte Mezunları(1,2 ve 3 Madde kapsamındakiler ile ihtiyaç karşılanmadığı takdirde 4. madde kapsamındakilere görev verilecektir.)
Başvurular 18.08.2011-26.08.2011 tarihleri arasında İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine aşağıda belirtilen belgelerle birlikte yapılacak, Merkez ilçeye bağlı Okullara İl Milli Eğitim Müdürlüklerince, ilçelere bağlı okullara ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince görevlendirme yapılacak, görevlendirilenlerin yerine atama yapıldığı takdirde ve kadrolu öğretmeni göreve başladığında aynı yerleşim yerinde ihtiyaç bulunan başka bir okula görevlendirilmeleri yapılacak ihtiyaç bulunmaması halinde görevlendirmeleri sona erdirilecek ve bu öğretmenler hiçbir hak talebinde bulunamayacaklardır. İhtiyacın karşılanmaması durumunda Yüksek Okul Mezunları İçin ayrıca duyuru yapılacaktır.

WWW.BALİKLİGOL.COM

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com