Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ücretli öğretmenler işbaşına!

Ücretli öğretmenler işbaşına!

Giriş Tarihi: 15 Ağustos 2011 Pazartesi 15:16
Ücretli öğretmenler işbaşına!

Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmen açığını “ücretli öğretmen”le kapatmayı seçti. Ücretli çalışmak isteyen öğretmen adaylarına verilecek “60 saatlik seminer”den sonra görev verilecek.

Konuyla ilgili olarak Milli Eğitim Müdürlüğü yazılı bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre; ilimizin öğretmen ihtiyacının kadrolu ve sözleşmeli atanan öğretmenlerle giderilmemesi durumunda okul öncesi çağı çocuklarının gelişim özellikleri dikkate alınarak ilgili karar çerçevesinde okul öncesi eğitim kurumlarında ek ders karşılığı görevlendirilecek öğretmenlerde mevcut mevzuatta yer alan kriterlere ek olarak düzenlenecek seminer programını (60 saat) başarı ile tamamlayanlara ihtiyaç duyulması halinde görev verilecektir.

 

Bu kapsamda 17.08.2011–26.08.2011 tarihleri arasında Yenişehir Halk Eğitim Merkezinde yapılacak olan okul öncesi eğitim semineriyle ilgili, başvuru tarihi 11.08.2011–16.08.2011 tarihleri arasında ilgililerin Yenişehir Halk Eğitim Merkezine başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda bulunanlar 17.08.2011–26.08.2011 tarihleri arasında seminer programına katılacaktır” denildi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com