Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Üç gecekonduyu daha yıktılar

Üç gecekonduyu daha yıktılar

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2011 Perşembe 18:33
Üç gecekonduyu daha yıktılar

Şanlıurfa Belediyesi Gecekondu Önleme ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü bir günde dört farklı nokta yıkım gerçekleştirdi.

Daha önce görevini yapmayarak hazine arazisinde ev yapılmasına müsaade eden Şanlıurfa Belediyesi, TOKİ’de bir ruhsatsız fırını, yine TOKİ’de hazine arazisine yaptırılan gecekondu,  Topdağı dere ağzında da yine hazine arazisine yaptırılan 2 gece konduya yıktı.

Bu gün 3 iş makinesiyle ve 20 kişilik yıkım ekibiyle kaçak yapılarla mücadele eden Şanlıurfa Belediyesi Gecekondu Önleme ve Sosyal Konutlar Müdürlüğünün ilk durağı TOKİ’de ruhsatsız işletilen bir fırın oldu. Fırın sahibi daha önce birkaç kez uyarılmasına rağmen uyaralı ve tebligatı dikkate almadığı için yıkım gerçekleştirildi. Belediye zabıta ekiplerinin ve Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Polisinin de güvenlik önlemi aldığı yıkımın ikinci durağı da yine TOKİ’de hazine arazisine yapılan bir gecekondu oldu. Olaysız bir şekilde yıkılan buradaki kaçak yapıdan sonra Şanlıurfa Belediyesi Gecekondu Önleme ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü Topdağı dere ağzında da yine hazine arazisine temeli atılan iki gecekonduya yıktı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com