Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat TYB Mesleki Kurslar Düzenleyecek

TYB Mesleki Kurslar Düzenleyecek

Giriş Tarihi: 28 Haziran 2010 Pazartesi 11:26
TYB Mesleki Kurslar Düzenleyecek

TYB Şanlıurfa Şube Kurucu Başkanı Cuma Ağaç, Alanlarında Uzman Hocalarımızın ve ustadlarımızın öncülüğünde Ahşap Oymacılığı, Ağaç Oymacılığı, Habercilik, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık dallarında Mesleki eğitim kursları düzenleyeceklerini belirtti.

Her hafta Cuma akşamları Rızvaniye Camii içerisindeki Dernek merkezinde toplanan TYB Şanlıurfa şube Yönetim Kurulu Üyeleri ve derneğe üye birçok aydın yazar katıldı.
             TYB Şanlıurfa şube Başkanı Cuma Ağaç konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; "Toplum yararına düzenleyeceğimiz mesleki kurslardan öncelikle özürlü ve engelli vatandaşlarımız yararlanmasını arzu ettiklerini belirterek, mesleki çalışmalarını geliştirmek ve daha etkin hale getirmek amacıyla,yerel ve görsel basından arkadaşlarımızı, açaçağımız kurslardan faydalanmaları istiyoruz."           Bu arada Taş ve ahşap oymacılığı kursunu verecek olan usta öğretici Enver Çoban'da Ytong taşından elde ettiği objeleri kursiyerlere öğreterek onlara bir iş imkanı sağlayacaklarını belirtti. Düşük maliyetle ağaçtan veya taşlardan elde ettiğimiz objeleri Urfa'yı anımsatan tarihi ve Turistlik minyatür türü hediyelikler ortaya çıkarıyoruz.dedi. Başkan Ağaç konu ile ilgili olarak geniş bilgiyi önümüzdeki günlerde açıklayacaklarını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com