Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya TYB, Başkanlarını ağırladı

TYB, Başkanlarını ağırladı

Yıllardır geleneksel hale getirdikleri Cuma Sohbetlerinde davet ettikleri konuklarıyla ve davetsiz misafirleriyle, gündemdeki konuları ve Şanlıurfa’nın genel sorunlarını tartışan,

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2012 Pazartesi 11:35
TYB, Başkanlarını ağırladı
 çözüm üretme gayretini sürdüren Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi bu haftaki Cuma Sohbetlerini Mescid-i Aksa şairi merhum Mehmet Akif İnan’ın anma törenleri nedeniyle bir gün önceye alarak, tören nedeniyle Şanlıurfa’ya gelen Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Vakfı Başkanı Mehmet Doğan, Başkan Yardımcısı Ahmet Fidan, TYB Genel Başkanı İbrahim Ulvi Yavuz ve Av. Raşit Sarıkaya’yı ağırladı.

     TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Cuma Ağaç, Yönetim Kurulu üyeleri Selami Yıldız, Mehmet Sarmış, Arif İnan, Mehmet Akcan, Mahmut Kaya, Eyyüp Azlal, Seyid Ahmet Kaya, Veysel Polat, Abdülkadir Karacabey, misafirlerden Salih Ünlü, Serhat Hışırlı ve Yusuf Demirkol’un hazır bulunduğu gecede, 12. Yıl dönümünde anılan merhum eğitimci-şair-yazar-sendikacı Mescid-i Aksa şairi Mehmet Akif İnan konuşuldu.

     Misafirler, bir süre M.Akif İnan ve Yazarlar Birliği ile ilgili haberlerin çıktığı Şanlıurfa’nın yerel gazetelerini incelediler.

     Bir süre Safahat okumaları ve gündemdeki konularla ilgili fikir alışverişinin yapıldığı gecenin ardından misafirlerle Balıklıgöl gezildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com