Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya TV5ten Erbakan kanalı açıklaması

TV5ten Erbakan kanalı açıklaması

Giriş Tarihi: 15 Temmuz 2010 Perşembe 11:35
TV5ten Erbakan kanalı açıklaması

 ile ilgili olarak TV5 den kamuoyuna TV'den bir açıklama yapıldı…

internet haber sitesinde yer alan ‘Erbakan'ın kanalı TV5'ten Saadet Partisi'ne ambargo' başlıklı haberiniz gerçeklerle alakası olmayan haberde sorumluluk ve hukuk göz ardı edilerek kaleme alınmış bir haberdir. Bizleri fevkalade üzmüştür.

Saadet Partisi bir kurumdur ve TV5'de bir yayın kuruluşudur. TV5'in yayın politikası, milli ve manevi değerlere bağlılık ve saygı ilkesi çerçevesi içerisinde yürütülür.

Saadet Partisi de aynı değerleri savunan ve hassasiyet gösteren bir parti olduğundan bu ve benzeri kurumların haberlerine daha çok yer verilmeye çalışılır. Hatta geçen 2007 ve 2009 genel ve yerel seçimlerinde Saadet Partisine yayınlarda çok yer verildiği, diğer partilere ise yeterli yer verilmediği, demokraside fırsat eşitliğini ve milli iradenin tecellisine aykırı davrandığımız gerekçesi ile YSK (Yüksek Seçim Kurulu) ve RTÜK (Radyo Televizyon Üst Kurulu) tarafından onlarca kere cezaya muhatap olmuştur.

Hal böyle iken ve tarafımızdan ilgili partinin şu hassas döneminde fitneye sebebiyet verilmemesi hassasiyeti gösterilirken,  böylesine sorumsuz ve asılsız bir haber yayınlamaları bizleri üzmüş ve zarar vermiştir.

Kamuoyuna duyurulur.

Mustafa GEÇER

TV5 Genel Koordinatörü

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com