Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Türkiye'nin Yerli Otomobili Şanlıurfa'da üretilsin

Türkiye'nin Yerli Otomobili Şanlıurfa'da üretilsin

Şanlurfa'ya gelecek olan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'tan yerli otomobilin Şanlıurfa'da üretilmesi için Siyasilerimiz, STK'larımız ve İşadamlarımıza çağrı yapıyoruz. bu konuda talepte bulunun.

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2016 Çarşamba 16:38
Türkiye'nin Yerli Otomobili Şanlıurfa'da üretilsin


Yakın bir zamanda Şanlıurfa'ya gelmesi beklenen Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’a konunun hatırlatılmasını ve mutlaka bu yönde talepte bulunulmasını istiyoruz.

Ulaşım, İklim, İnsan gücü, Enerji ve çevre bakımından oldukça avantajlı durumda olan Şanlıurfa, Türkiye'nin Ortadoğu'ya açılan kapısı konumunda. Her yönden avantajlı olan Şanlıurfa'nın bu konumları pozitif bir durum oluşturuyor.

Viranşehir'de yayın Yapan Viranşehir Bizim Gazetesi yaptığı haberle Şanlıurfalı Siyasetçilerin ve Şanlıurfa'daki bürokratların mutlaka iki Bakana bu isteğimizin teklifi yapılmaları çağrısında bulundu. Gazete,  Şanlıurfa'daki STK lar ve Basını mutlaka konunun üzerine gitmelidir. Büyük düşünmenin zamanının geldiğini hatırlatmak isteriz. Tarihi, verimli ovaları ve kültürel yapısı ayrıca Şanlıurfa'yı avantajlı konuma koymaktadır.  diye haberini tamamladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com