Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Türkiyenin Seçimi programında Fatih Portakalın konuğu olan AKP Genel Başkan yardımcısı Hüseyin Çelik zor anlar yaşadı

Türkiyenin Seçimi programında Fatih Portakalın konuğu olan AKP Genel Başkan yardımcısı Hüseyin Çelik zor anlar yaşadı

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2011 Salı 07:55
Türkiyenin Seçimi programında Fatih Portakalın konuğu olan AKP Genel Başkan yardımcısı Hüseyin Çelik zor anlar yaşadı

Türkiyenin Seçimi programında Fatih Portakalın konuğu olan AKP Genel Başkan yardımcısı Hüseyin Çelik zor anlar yaşadı.

Ekonomik Büyümeden bahsedilirken, Kişi Başına Düşen Milli Gelirin konuşulduğu esnada asgari ücret ve kayıt dışı ekonomiyle ilgili açıklama yapan Hüseyin Çelikin cevabından memnun kalmayan Fatih Portakal, Çelike Peki neden önüne geçemiyorsunuz arkadaş diye çıkıştı.

Başbakan yardımcısı Çelik, Porakalın itirazlarının devam etmesi üzerine kendi istatistiklerine inanıyorsun da benimkilere neden inanmıyorsun, böyle olmaz diyerek çıkıştı.

Konuşmanın ilerleyen zamanlarında Çılgın Projeye de (Kanal İstanbul) değinen Hüseyin Çelike bu kez de Gaziantepteki insandan bana ne cevabını alıyoruz demesi üzerine iyice sinirlenen Hüseyin Çelik, Şeytanın avukatlığını yapıyorsun dediği Portakaldan muhalefetten kimse olmadığı için bunları da ben sormak zorunda kalıyorum cevabını aldı.

İŞTE O ANLAR

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com