Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Türkiye'nin en büyük firmalarından Yiğit Akü Şanlıurfa'da toplantı düzenledi

Türkiye'nin en büyük firmalarından Yiğit Akü Şanlıurfa'da toplantı düzenledi

Yiğit Akü Güneydoğu bölge toplantısı Şanlıurfa Dedeman otelde oto elektrikçilerin katılımı ile gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 11 Mart 2013 Pazartesi 15:40
Türkiye'nin en büyük firmalarından Yiğit Akü Şanlıurfa'da toplantı düzenledi

Yiğit Akü Genel Müdürü Hulki Büyükkalender’in bilgilendirmesi ile ile başlayan toplantıda yiğit akü hakkında bilgi verdi. Görüş alış verişinde bulunuldu.

Toplantı hakkında bilgi veren Plantin Akü Güneydoğu bölge bayisi Habib Erdoğan; “Platin Akü Fabrika Müdürlerimizle Şanlıurfa Plantin Akü Güneydoğu bölge bayisi olarak İl, İlçe, Mardin, Adıyaman illerinden temsilcilerimize toplantımızı gerçekleştirdik. Genel Müdür, Satış Müdürü ve diğer birim müdürleri bölge bayilerimizin sorunlarını, taleplerini ve akünün çalışması hakkında bilgi verdiler. Bizim için çok verimli oldu. Bu toplantıdan çok faydalandık” dedi.

70 ülkeye ihracat yaptıklarının altını çizen Yiğit Akü Satış Sonrası Hizmetler Şefi Serdar Atlıbatur ise; “Platin markamızın ana bayisi Şanlıurfa’da bulunmaktadır. Ana bayi ile tali bayilerimizin hazırlamış olduğu etkinliğimizi gerçekleştirdik. Bu organizasyonla hem tanışma, kaynaşma ve daha ileri hizmetler için görüş alış verişinde bulunmak istedik. 70 ülkeye ihracat yapıyoruz. Global bir markayız. Güney Amerika, Venezüella’dan, Güney Afrika, Nijerya’ya ve Hindistan’a kadar bir çok ülkede platin markasını bulabiliyorsunuz. Fabrikamızın teknik ekibi olarak, Şanlıurfa’ya ve bölgeye hizmet eden oto elektrikçilerin sorunlarını minimize etmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Uluslararası bir marka olduklarını altını çizen Yiğit Akü Satış Sonrası Hizmetler Şefi Serdar Atlıbatur; “Yüzde Yüz yerli sermaye ile kurulan bir firmayız. Bir aile şirketi olarak doğru, şuanda kurumsal bir firmayız. 70 ülkeye ihracat yapıyoruz. 40 bin metre kara kapalı alana sahip fabrikamız var. Ticaret Sanayi Bakanlığın her yıl yayınladığı ilk 500 firmanın içerisindeyiz. Ankara’da ise 3. En büyük ihracatçıyız” dedi.

 

Haber: Ömer ASLAN / www.balikligol.com

VİDEO

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gap Zeytinciliğini Arap Emirliklerinde Tanıttılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com