Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa GAP Türkiyedeki hastanelere model oldu.

Türkiyedeki hastanelere model oldu.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2010 Perşembe 20:10
Türkiyedeki hastanelere model oldu.

Sağlık alanında birçok yeniliklere imza atan 82. Yıl Devlet Hastanesi yaptığı hizmetlerle Türkiye'deki diğer hastanelere model oldu.
82. Yıl Devlet Hastanesi'ni daha önceki yıllarda gezerek incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ tarafından ödüllendirilmişti. 82. Yıl Devlet Hastanesi'nin yaptığı yenilikler birçok hastanelere model oldu. Türkiye'nin birçok ilinden gelen hastane yetkilileri model olan hastanenin tıbbi ve fiziki alandaki çalışmalarını inceliyor.
Daha önceki dönemlerde Konya Numune Hastanesi, Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Malatya Beydağı Hastanesi, Şanlıurfa Balıklıgöl Hastanesi ve Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kahramanmaraş Devlet Hastanesi'nin yetkililerinin ziyaretinin ardından bugünde Kahramanmaraş Yenişehir Devlet Hastanesi'nin yetkilileri hastanedeki gelişmeleri görmek için 82. Yıl Devlet Hastanesi'ne geldiler.
Kahramanmaraş Yenişehir Devlet Hastanesi'nden Başhekim Yrd. İsmail Kahraman, Hastane Müdürü Oruç Gökkaya, Hastane Müd.Yrd. Hidayet Türk ve Nilgün Elbistanlı, Başhemşire Feray Okuyucu, Kalite Yönetimi Birimi Görevlisi Hilal Kara, Laboratuar Teknisyeni Abdulkadir Tanır ve Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzm Şehmi Atilla hastanedeki uygulamaları inceledi. 82. Yıl Devlet Hastanesi yetkilileri tarafından gezdirilen heyete hastanenin çalışmaları hakkında bilgiler verildi.
Kahramanmaraş Yenişehir Devlet Hastanesi'nden Başhekim Yrd. İsmail Kahraman, yapılan güzel çalışmaları görerek örnek teşkil edenleri uygulamak için hastanede incelemede bulunduklarını kaydederek, kalite çalışmalarını yerinde gördüklerini vurguladı.
İHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com