Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Türkiye'de bir ilk olan ÇEMATEM Tarsus'ta açıldı

Türkiye'de bir ilk olan ÇEMATEM Tarsus'ta açıldı

Mersin'in Tarsus ilçesi Devlet Hastanesi'nde Türkiye de bir ilk olan Çocuk ve Ergen Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi' (ÇEMATEM) kuruldu.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2016 Cumartesi 18:28
Türkiye'de bir ilk olan ÇEMATEM Tarsus'ta açıldı

Tarsus Devlet Hastanesi'nde Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi (AMATEM) ile Türkiye de bir ilk olan Çocuk ve Ergen Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi' (ÇEMATEM) kuruldu.

Kamu Hastaneleri Birliği Mersin Genel Sekreterliği'nden yapılan yazılı açıklamada, ayaktan Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi (AMATEM) ile Çocuk ve Ergen Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi'nin (ÇEMATEM) kurulduğu belirtildi.

Tarsus Devlet Hastanesi'nde kurulan ÇEMATEM'in Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıdığının ifade edildiği açıklamada, merkezin geçen hafta önce 28 Aralık Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başladığı ifade edildi. (A. Hakim Kurt-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com