Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Türkiye Judo Şampiyonası Urfa'da olsun

Türkiye Judo Şampiyonası Urfa'da olsun

Giriş Tarihi: 16 Mayıs 2014 Cuma 10:12
Türkiye Judo Şampiyonası Urfa'da olsun

Judo Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Faruk Koyuncu ve Judo Federasyonu Yüksek Danışma Kurulu üyesi İbrahim Halil Kaya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler.
Judo Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Faruk Koyuncu, geldiği günden bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla Şanlıurfa’mızda spor adına çok güzel çalışmalara imza atan Ertuğrul Yıldız’ın Şanlıurfa için bir şans olduğunu belirterek ilk fırsatta,  Şanlıurfa’mıza Türkiye Judo Şampiyonasını getirmek istediklerini belirtti. İl Temsilcimiz Mücahid Delioğlu’nun enerjisi ve sinerjisinde katkıları ile judoda Şanlıurfa’nın geleceğinin çok parlak olduğunu görüyorum diyen Koyuncu, İnşallah en kısa zamanda Şanlıurfa’ya Türkiye Judo Şampiyonasını getireceğiz. Dedi.
Judo Federasyonu Yüksek Danışma Kurulu üyesi İbrahim Halil Kaya, ise Urfa’nın Judoda bir çok başarılara imza attığını ve Urfa’nın Judoda geleceğinin çok parlak olduğunu belirtti. Memleketimizin yetiştirmiş olduğu Ertuğrul Yıldız gibi başarılı bürokratlar sayesinde spor noktasında Şanlıurfa’nın çağ atladığını belirten Kaya, inşallah Şanlıurfa’dan judoda Dünya Şampiyonu çıkarmak en büyük hedefimizdir. Dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, Judo Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Faruk Koyuncu ve Judo Federasyonu Yüksek Danışma Kurulu üyesi İbrahim Halil Kaya’nın il müdürlüğümüzü ziyaret etmelerinden dolayı memnun olduğunu belirterek ilimizde judo sporuna gönül veren Antrenörlerimizin, Beden Eğitimi Öğretmenlerimizin, İl Temsilcimizin canı gönülden yapmış oldukları çalışmaların meyvelerini almaya başladık. Judoya emek veren bu arkadaşlarımız sayesinde Judo da Şanlıurfa’nın geleceği çok parlak olacaktır. Dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfaspor'da deprem! 3 yönetici görevden alındı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com