Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Türkiye Göç Bakanlığını kuracak mı? Akdoğan'a yeni görevler verildi

Türkiye Göç Bakanlığını kuracak mı? Akdoğan'a yeni görevler verildi

Yaklaşık 3 milyon suriyelinin göçmen olarak yaşadıkları Türkiye'de uzun süredir "göç bakanlığı kurulacak" beklentisine neden olmuştu. Peki, Türkiye'de Göç Bakanlığını kuracak mı? bu konu ile ilgili flaş gelişme dün yaşandı.

Giriş Tarihi: 9 Nisan 2016 Cumartesi 06:49
Türkiye Göç Bakanlığını kuracak mı? Akdoğan'a yeni görevler verildi

Türkiye Göçmen Bakanlığı kurulması beklentileri Başbakan Yardımcısı Akdoğan'a yeni görevle bu işin bir süre ertelendiği görülüyor. Akdoğan'a "Suriyeli sığınmacılarla ilgili koordinasyon"  görevi verildi.

"Görev Dağılımı" konulu Başbakanlık Genelgesi'nde, Başbakan Yardımcısı Akdoğan'a iki yeni görevin tevdi edildiği görüldü.

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın görevleri arasına, "Legal görünüm altında illegal faaliyet yürüten yapılarla mücadelenin koordinasyonu" ve "Suriyeli sığınmacılarla ilgili koordinasyon" eklendiği açıklandı.

Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan "Görev Dağılımı" konulu Başbakanlık Genelgesi'nde, Başbakan Yardımcıları arasındaki görev dağılımının belirlendiği 2015/12 Sayılı Başbakanlık Genelgesi ekinde yer alan listenin Başbakan Yardımcısı Akdoğan ile ilgili bölümüne, "Legal görünüm altında illegal faaliyet yürüten yapılarla mücadelenin koordinasyonu" ve "Suriyeli sığınmacılarla ilgili koordinasyon" görevlerinin eklendiği belirtildi. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com