Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Türkiye genelinde hava nasıl olacak?

Türkiye genelinde hava nasıl olacak?

Hava sıcaklığının bugün Batı Karadeniz kıyılarında 1 ila 3 derece artarak, ülke genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Giriş Tarihi: 19 Kasım 2014 Çarşamba 10:35
Türkiye genelinde hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, akşam saatlerinden itibaren Edirne, Kırklareli ve Çanakkale çevrelerinde, gece saatlerinde ise Marmara'nın batısı, Kıyı Ege ile Bursa, Yalova, Kocaeli ve Manisa çevrelerinde başlayacak yağmur ve sağanak şeklindeki yağışların; Kırklareli çevreleri, Edirne ve Çanakkale'nin güney ilçeleri, Tekirdağ'ın batı ilçeleri, Balıkesir'in batı kıyı ilçeleri ile İzmir'in kuzey kıyı ilçelerinde kuvvetli olması tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara'nın doğusu ile yurdun iç ve doğu kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığının bugün Batı Karadeniz kıyılarında 1 ila 3 derece artarak, ülke genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette; Kuzey Ege'de kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

SİS UYARISI: Sabah ve gece saatlerinde Marmara'nın doğusu ile yurdun iç ve doğu kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Bölgelerde hava:

Marmara: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinde Edirne, Kırklareli ve Çanakkale, gece saatlerinde ise bölgenin batı kesimleri ile Bursa, Yalova ve Kocaeli çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği bekleniyor. Yağışların Kırklareli çevreleri, Edirne ve Çanakkale'nin güney ilçeleri, Tekirdağ'ın batı ilçeleri ile Balıkesir'in batı kıyı ilçelerinde kuvvetli olması tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin doğusunda yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Ege: Parçalı ve çok bulutlu; akşam saatlerinden sonra İzmir'in kuzey kıyı ilçelerinin, gece saatlerinde ise bölgenin batı kesimlerinin sağanak yağışlı geçeceği bekleniyor. Yağışların gece saatlerinde İzmir'in kuzey kıyı ilçelerinde kuvvetli olması tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. Rüzgarın, bölgenin kuzey kesimlerinde yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi tahmin ediliyor.

Akdeniz: Parçalı ve çok bulutlu; sabah ve gece saatlerinde Göller Yöresi'nin yer yer puslu ve sisli olması bekleniyor.

İç Anadolu: Parçalı ve çok bulutlu; sabah ve gece saatlerinde bölge genelinin yer yer puslu ve sisli olması bekleniyor.

Batı Karadeniz: Parçalı ve çok bulutlu; sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinin yer yer puslu ve sisli olması bekleniyor.

Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı, yer yer çok bulutlu; sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinin yer yer puslu ve sisli olması bekleniyor.

Doğu Anadolu: Parçalı, yer yer çok bulutlu; gece ve sabah saatlerinde bölge genelinin yer yer puslu ve sisli olması bekleniyor.

Güneydoğu Anadolu: Parçalı bulutlu; sabah ve gece saatlerinde bölgenin doğu kesimlerinin yer yer puslu ve sisli olması bekleniyor.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com