Advert
Advert
Advert

Türkiye genelinde hava nasıl olacak?

Ülke genelinde yağış beklenmiyor.

Türkiye genelinde hava nasıl olacak?
Türkiye genelinde hava nasıl olacak?

 Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, ülke genelinde yağış beklenmiyor, Marmara'nın batı kesimlerinin parçalı bulutlu, diğer bölgelerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde yer yer buzlanma ve don olayı ile birlikte Marmara, İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu, Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu'da pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığının marmara ve doğu bölgelerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Değişik yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Bölgelerde hava:

Marmara: Az bulutlu ve açık, bölgenin batı kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Ege: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Akdeniz: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Göller Yöresi'nde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

İç Anadolu: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde pus ve sis hadisesi ile birlikte yer yer buzlanma ve don olayı bekleniyor.

Batı Karadeniz: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor

Orta ve Doğu Karadeniz: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde pus ve sis hadisesi ile birlikte yer yer hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.

Doğu Anadolu: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzeyinde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı ile birlikte pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Güneydoğu Anadolu: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Bazı illerde hava nasıl olacak?

ANKARA: Az bulutlu ve açık 0/15

İSTANBUL: Az bulutlu ve açık 9/18

İZMİR: Az bulutlu ve açık 9/21

ADANA: Az bulutlu ve açık 8/24

DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık 1/17

ŞANLIURFA: Parçalı bulutlu 6/19

BATMAN: Az bulutlu ve açık 0/17

VAN: Az bulutlu ve açık -5/7 (İLKHA)


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!