Advert
Advert
Advert

Ramazan'ın ilk gününde havalar nasıl olacak? Sıcaklık rekoru Urfa'da

Meteoroloji genel müdürlüğünden Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara'nın güney ve batısı, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Hatay'ın kıyı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Ramazan'ın ilk gününde havalar nasıl olacak? Sıcaklık rekoru Urfa'da
Ramazan'ın ilk gününde havalar nasıl olacak? Sıcaklık rekoru Urfa'da

Yapılan son değerlendirmelere göre ülke genelinde hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normalleri civarında ve yer yer üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor


Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara'nın güney ve batısı, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Hatay'ın kıyı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Bölgelerimizde Hava

Marmara: Parçalı yer yer çok bulutlu, akşam saatlerine kadar bölgenin güney ve batı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Ege: Parçalı ve az bulutlu, zamanla iç kesimleri yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren iç kesimlerinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Akdeniz: Az bulutlu ve açık, iç ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra iç kesimleri ile gece saatlerinde Adana, Osmaniye ve Hatay'ın kıyı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İç Anadolu: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren bölge genelinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Batı Karadeniz: Parçalı ve az bulutlu, zamanla iç kesimlerinin çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra iç kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Doğu Anadolu: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde kuzeydoğusu ile öğle saatlerinden sonra kuzey kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Güneydoğu Anadolu: Az bulutlu ve açık zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin doğusunda güney ve güneybatı yönlerden kuvvetlice (30-50 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.

Bazı İllerde Hava:

İstanbul az bulutlu ve açık, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu 26,

Bursa parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra gök gürültülü sağanak yağışlı 28,

İzmir parçalı ve az bulutlu 30,

Adana parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı gök gürültülü sağanak yağışlı 29,

Antalya parçalı ve az bulutlu 26,

Ankara az bulutlu ve açık, öğle saatlerinden itibaren gök gürültülü sağanak yağışlı 26,

Konya parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden itibaren gök gürültülü sağanak yağışlı 27,

Samsun parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra ve gece saatlerinde aralıklı sağanak yağışlı 23,

Trabzon parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 23,

Bitlis parçalı ve az bulutlu 23,

Erzurum parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yerel gök gürültülü sağanak yağışlı 21

Diyarbakır az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 34,

Gaziantep az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 30,

Mardin az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 31,

Şanlıurfa az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 35 (İLKHA)

Türkiye genelinde hava durumu nasıl olacak Türkiye genelinde hava durumu nasıl olacak en sıcak il hangisi hava sıcaklığı nasıl olacak?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak