Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Türkiye genelinde hava durumu

Türkiye genelinde hava durumu

Ülkenin güneydoğusu ile zamanla kuzey kıyılarının parçalı yer yer çok bulutlu olacağı; Mardin, Şırnak, Hakkari, Siirt ve Batman'ın güneyi ile Karadeniz kıyılarının ise yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2015 Cuma 09:00
Türkiye genelinde hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre; ülkenin güneydoğusu ile zamanla kuzey kıyılarının parçalı yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. Mardin, Şırnak, Hakkari çevreleri, Siirt ve Batman'ın güneyi ile gece saatlerinden itibaren Karadeniz kıyılarının yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Bu sabah ve gece saatlerinde Marmara, Kuzey Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile Batı Karadeniz'de yer yer pus ve sis bekleniyor. Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgârın genellikle kuzey ve doğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Bölgelerde hava

Marmara: Parçalı zamanla kuzeyinin çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Ege: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Akdeniz: Az bulutlu ve açık, Doğu Akdeniz'in yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İç Anadolu: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde kuzeybatı kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

Batı Karadeniz: Parçalı zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren kıyılarının hafif yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren kıyılarının hafif yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Doğu Anadolu: Parçalı, güneydoğu kesimlerinin çok bulutlu, Şırnak ve Hakkari çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Güney Doğu Anadolu: Parçalı yer yer çok bulutlu, Mardin çevreleri ile Batman ve Siirt'in güney kesimlerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Bazı illerde hava

İstanbul: Parçalı zamanla çok bulutlu 10/17

Ankara: Parçalı ve az bulutlu 4/19

İzmir: Az bulutlu ve açık 9/20

Adana: Parçalı ve az bulutlu 14/26

Diyarbakır: Parçalı yer yer çok bulutlu 5/20

Batman: Parçalı yer yer çok bulutlu 4/21

Van: Parçalı yer yer çok bulutlu  2/13

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com