Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Türkiye Gençlik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanlığına Yakup Kılıç atandı

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanlığına Yakup Kılıç atandı

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2011 Pazartesi 23:54
Türkiye Gençlik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanlığına Yakup Kılıç atandı


 
Güneydoğunun kalbine Genç Başkan

 
 Türkiye Gençlik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanlığına Yakup Kılıç atandı. Hızla teşkilatlanan ve Güneydoğunun en büyük illerinden birinin başına genç başkan atanırken,diğer Doğu ve Güneydoğu illerine atanmalarının da en kısa sürede yapılacağı belirtildi.  
 

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan açıklama da Şanlıurfa İl Başkanlığına Yakup Kılıç'ın atandığı belirtildi. Konuylu ilgili bir açıklama yapan Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medyadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Barış Durak, her geçen gün konfederasyon olarak hızla büyüdüklerini,teşkilatlanmanın da tüm ülkenin 81 iline hızla yayıldığını söyledi. Durak '' Türkiye Gençlik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanlığına Yakup Kılıç atanmıştır. Yeni Başkana ve yönetimine başarılar dileriz'' dedi.
 
Türkiye Gençlik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanlığına atanan Yakup Kılıç ise , Şanlıurfa gençliğini bir çatı altında toplamak için ellerinden geleni yapacaklarını,yönetiminde avukatların,akademisyenlerin,eğitimcilerinde bulunduğunun altını çizdi. Kılıç'' Şanlıurfa hızla büyüyen ve gelişen bir yer. Ve gençliği de aynı şekilde büyüyen bir şehir. Bizlerde bu gençliği tek çatı altında toplamak istiyoruz. Bizler projelerimizle,sosyal faaliyetlerimizle her geçen daha büyüyecez'' diye konuştu. Türkiye Gençlik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanlığına atanan genç Başkan,hizmet binalarınının açılışını en kısa sürede gerçekleştireceklerini,tüm gençliğe kapılarının açık olduğunu belirtti.
 
TÜRKİYE GENÇLİK KONFEDERASYONU KİMDİR ?
 
 

Yaklaşık 500 bin üyesi bulunduğu belirtilen Gençlik Konfederasyonu, Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş Türkiye için bir araya gelmiş gençlerden oluşan oluşum,gençlerin artık bu çatı altında toplanmasını sağladı. 
Türkiye Gençlik Konfederasyonun Uyuşturucuya açtıkları savaşın, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel başta olmak üzere bir çok liderin de takdirini topluyor. Konfederasyonumuz idoloji olarak  sağ-sol, Türk, Kürt, Laz, Çerkez ayrımı yapmadan tüm gençleri bir araya getirmeyi amaçlıyor. 300 Gençlik Derneğinin bağlı olduğu konfederasyona Türkiye'deki 7 Federasyon ile KKTC 1 Federasyon olmak üzere 8 Federasyon bağlılıklarını bildirmişlerdir. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com