Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Türker; Uçağımızı Suriye değil Rusya düşürdü

Türker; Uçağımızı Suriye değil Rusya düşürdü

Suriye'nin Türk uçağını düşürmesiyle ilgili DSP lideri Masum Türker çok konuşulacak bir iddiada bulundu. Türker'e göre, uçağımızı Suriye değil Rusya düşürdü.

Giriş Tarihi: 26 Haziran 2012 Salı 16:30
Türker; Uçağımızı Suriye değil Rusya düşürdü
tv8'de Erkan Tan'ın konuğu olan DSP Genel Başkanı Masum Türker, "Şu anda Laskiye limanında 2 Rus savaş gemisi ve 1 firkateyn var" açıklamasını yaptı ve ekledi: "Bunlardan 1 tanesinin hem radar hem füze donanımı gördüğü anda sineği bile algılayan hassasiyeti var. Çapanenko gemisi en ufak bir olayda hemen devreye girebiliyor. İlk olayın ortaya çıktığı an; siyaseti iç politikadan ayırarak baktığınız zaman Suriye 'üzgünüz' dedi. Başka bir kişi yapmışsa üzgünüz der."

"Uçağımızı vuran gemi: Amiral Çapanenko!" Türker, "Uçağımızı vuran gemi Amiral Çapanenko. Çünkü en donanımlı gemi bu" dedi ve Dışişleri ile istihbarat servislerinin bunu bildiğini öne sürdü. Arama kurtarma çalışmalarına ilişkin ilginç bir iddiada bulunan Türker, "Neden bunlar arama kurtarma çalışmalarına katılmıyor? Uçağın bir süre daha bulunmaması gerekiyor onlar için. Uçakta kokpit kaynamış" şeklinde konuştu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com