Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Turkcell Şanlıurfalı çiftçilerin işine "bereket" katacak

Turkcell Şanlıurfalı çiftçilerin işine "bereket" katacak

“Turkcell Çiftçi Paketi”ne üye olan bölge çiftçisi , tarım kuruluşlarının hizmetlerinden yüzde 40’e varan fiyat avantajlarıyla yararlanabilecek

Giriş Tarihi: 14 Mart 2013 Perşembe 12:12
Turkcell Şanlıurfalı çiftçilerin işine

Turkcell, girdiği marka iş birlikleri sonucunda “Turkcell Çiftçi Paketi” üyesi çiftçilere, Türkiye'nin önde gelen tarım firmaları Antalya Tarım, Jain Sulama, Laben Laboratuvar ve Toros Tarım'ın ürün ve hizmetlerini cazip fiyat indirimleri ile sunuyor.  %40'a varan indirim imkânlarından söz konusu pakete üye olan Şanlıurfalı çiftçiler de faydalanabilecek.


“Turkcell Çiftçi Paketi” üyeleri bundan böyle Türkiye genelinde 274  bayi ile geniş bir ağa sahip  Antalya Tarım'da  fide ve tohum ürünlerine  %40'a varan indirimlerle sahip olabilecek. Ayrıca paket üyeleri, Türkiye'nin 2. büyük sulama şirketi olan  Jain Sulama'dan alacakları hizmette  %25 , toprak, su ya da yaprak analizleri için  Laben Tarımsal Analiz Laboratuvar'ından % 40, Türkiye'nin lider gübre firması Toros Tohum'un İz Element ürününden  ise %11 oranında indirim elde edebilecek. 
Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül konuyla ilgili açıklamasında; şunları kaydetti: “Turkcell, Türkiye çiftçisinin hayatına ve işine değer katmak için çalışıyor. 2010 senesinden beri hizmete sunduğumuz “Turkcell Çiftçi Paketi” ile çiftçilerimizin işlerini kolaylaştıracak birçok tarife ve uygulamaya imza attık. Üyelerimize sürpriz hediye ve indirim fırsatlarının yanı sıra bereketli tarife, konuma özel zirai hava durumu, ürüne yönelik bilgi paketi ve mobil eğitimler verdik. Şimdi de ülkemizin önde gelen tarım firmaları ile girdiğimiz işbirlikleri sonucunda çiftçilerimize giderlerini azaltacak avantajlı fiyatlar sağlıyoruz. 'Turkcell Çiftçi Paketi' avantajlarını artırmak için yoğun bir çaba içerisinde olmaya, çiftçilerimizin bereketine bereket katmaya bundan sonra da devam edeceğiz.


İndirimlerden faydalanmak için Antalya Tarım ve Toros Tarım'dan indirimli alışveriş yapmak isteyen Turkcell Çiftçi Paketi üyelerinin, Antalya Tarım ve Toros Tarım'ın İzmir'de bulunan yetkili bayilerine telefon numaralarını vermeleri ve aldıkları şifreyi kullanmaları yeterlidir. Üyelerin, Jain Sulama indiriminden faydalanmaları için, www.jainsmarket.cominternet sitesinden yaptıkları alışverişlerde, JAIN yazarak 2263'e göndermeleri gerekiyor.  Toprak, yaprak ve su analizi isteyen Turkcell Çiftçi Paketi üyeleri de, 0242 340 60 94 numaralı telefondan indirim aldıktan sonra, test edilmesini istedikleri örnekleri hiçbir ücret ödemeden kargoyla Laben'e göndererek %40 indirimden faydalanabiliyor.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Memura karne ve ek zam geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com