Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Turkcell, Ramazan şenlikleri sona erdi

Turkcell, Ramazan şenlikleri sona erdi

28 Temmuz- 01 Ağustos tarihleri arasında Şanlıurfa'da yapılan Turkcell'in "Canım Türkiye'm Ramazan Şenlikleri" sona erdi.

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2012 Cumartesi 12:59
Turkcell, Ramazan şenlikleri sona erdi

Turkcell, herkes cazip ürün, servis ve kampanyalarından faydalansın diye Ramazan boyunca Anadolu'yu adım adım geziyor. "Canım Türkiye'm Ramazan Şenlikleri" kapsamında Şanlıurfa Belediyesi yanında kurulan "Turkcell Ramazan Şenlik Alanı'nda" gerçekleştirilen birbirinden renkli aktiviteler eşliğinde Şanlıurfalılar hem Turkcell'in avantajlı teklifleri hakkında bilgi aldı hem de gerçekleştirilen eğlenceler eşliğinde sürpriz hediyeler kazandı.
Türkiye'nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, cazip ürün, servis ve kampanyalarından herkes yararlansın diye Ramazan ayı boyunca Anadolu'yu geziyor. "Canım Türkiye'm Ramazan Şenlikleri 28 Temmuz- 01 Ağustos tarihleri arasında Şanlıurfa'da olan Turkcell ekibi, 5 gün boyunca Şanlıurfalılar'a şenlik havası estirdi. Turkcell ekibi gün boyunca ramazan davulu eşliğinde geleneksel manilerle tüm Şanlıurfalılar'ı iftar saatinde başlayan ve gece yarısına kadar süren Turkcell Ramazan Şenlik Alanı'ndaki eğlenceye davet etti. İftar sonrası hemşerilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte düzenlenen yarışmalarda Şanlıurfalılar birbirinden güzel hediyeler kazandı.
Turkcell Ramazan Şenlik Alanı'nda balon patlatma, halka geçirme oyunları, çarkıfelek ve panayır oyunu gibi geleneksel oyunların yanı sıra, bir takım teknolojik oyunlarla da güzel saatler geçiren Şanlıurfalılar'a iftar sonrası tüm gece ücretsiz çay, şerbet ve kağıt helva ikramı yapıldı. Şanlıurfa'nın ünlü geleneği Sıra Gecesi'nin de tertiplendiği gecede Ramazan etkinliklerinin vazgeçilmezi gölge oyunu Karagöz- Hacivat gösterisi de etkinliğe katılan çocuklar ve gençlerin favorisi oldu.
Turkcell'in faturalı ve ön ödemeli, numara taşıma teklifleri, gnçtrkcll,  Çiftçi Kulübü, Akıllı
Kadınlar Kulübü, Profesyoneller Kulübü, Kamu Tarifesi ve VINN Teklifleri ve Ramazan Nar'ı hakkında da detaylı bilginin verileceği "Canım Türkiyem Ramazan Şenlikleri" sonra Şanlıurfa'dan sonra başka bir ilde devam edecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com