Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı’nın fotoğraf sergisi Şanlıurfa’da sanatseverlerle buluştu

Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı’nın fotoğraf sergisi Şanlıurfa’da sanatseverlerle buluştu

Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı’nın üyeleri arasında düzenlediği, “suyun hayatımızdaki yeri ve su ile insan ve doğa ilişkileri” temalı fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserler, “Su, Damladan Deryaya” başlıklı bir sergi ile Şanlıurfa’da sanatseverlerin ziyaretine açıldı.

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2013 Perşembe 14:15
Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı’nın fotoğraf sergisi Şanlıurfa’da sanatseverlerle buluştu

Şanlıurfa’da, Urfa City Alışveriş Merkezi’nde açılan sergi, 9 Mayıs’a kadar sanatseverleri ağırlayacak.

Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından üyelerinin bireysel yeteneklerini ortaya çıkarmak ve desteklemek amacıyla organize edilen "Su, Damladan Deryaya" temalı fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserler, Urfa City Alışveriş Merkezi’nde sergilenmeye başlandı. Türk Telekom Şanlıurfa İl Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen açılış töreninde, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Türk Telekom Şanlıurfa İl Müdürü Hüseyin Genç, Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Genel Müdürü İlhan Hatiboğlu ile kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri de hazır bulundu.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Türk Telekom Şanlıurfa İl Müdürü Hüseyin Genç, “Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı, çalışanlarımızın bireysel yeteneklerini teşvik etmek amacıyla pek çok sosyal etkinlik düzenliyor. Bu etkinliklerden biri olan ve ‘Su, Damladan Deryaya’  başlıklı fotoğraf yarışmasına katılan eserlere Şanlıurfa’da ev sahipliği yapmaktan son derece mutluyuz. Tüm sanatsever vatandaşlarımızı bir hafta boyunca sürecek olan bu sergiyi görmeye davet ediyoruz” dedi.

Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Genel Müdürü İlhan Hatiboğlu ise “Vakfımızın temel faaliyet alanı olan sağlık konusuna uygun olarak, sağlığın ve hayatın vazgeçilmez unsuru ‘suyun hayatımızdaki yeri ve su ile insan ve doğa ilişkileri’ temasından yola çıkarak düzenlediğimiz ‘Su, Damladan Deryaya’ başlıklı fotoğraf yarışmamıza Türkiye’nin dört bir yanından 222 eser katıldı. Üyelerimizin yurdun birçok yerinden çekip gönderdiği fotoğraflar arasında seçim yapmak çok zor oldu. Birbirinden kıymetli bu fotoğrafların daha geniş kitlelere ulaşması için düzenlediğimiz sergileri sürdürüyoruz.  Bu eserleri diğer illerimizdeki sanatseverlerle de buluşturmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Şanlıurfa City Alışveriş Merkezi’nde açılan sergi 9 Mayıs’a kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Yarışma sonucunda ödüller sahiplerini buldu


Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı‘nın düzenlediği fotoğraf yarışmasında, Samsun’dan Mehmet Özdağ birinci, İstanbul’dan Haydar Barış Eroğlu ikinci ve Denizli’den Şirzat Temiz üçüncü olurken, üç eser mansiyon, bir eser de jüri özel ödülüne layık görülmüştü. Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı, dereceye giren eser sahiplerinden birinciyi dizüstü bilgisayar, ikinciyi iPad, üçüncüyü tablet bilgisayar ile ödüllendirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com