Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim TÜRK TELEKOM OKULU’NDAN ÖRNEK ÇALIŞMA

TÜRK TELEKOM OKULU’NDAN ÖRNEK ÇALIŞMA

Türk Telekom İlk-Ortaokulunun 2. Sınıf öğrencileri, yuva ve Sevgi evlerinde kalan 30 öğrenciyi Değerler Eğitimi kapsamında okullarına davet ettiler.

Giriş Tarihi: 9 Nisan 2013 Salı 20:06
TÜRK TELEKOM OKULU’NDAN ÖRNEK ÇALIŞMA

Türk Telekom İlk-Ortaokulunun 2. Sınıf öğrencileri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı yuva ve Sevgi evlerinde kalan 30 öğrenciyi Değerler Eğitimi kapsamında “Annemin Yemekleri” adlı etkinlik çerçevesinde okullarına davet ettiler.
Öğrenciler annelerinin evde hazırlamış oldukları ev yemeklerini okulda, yuva ve sevgi evlerinde kalan çocuklarla beraber yediler. Anneler kendi elleriyle hazırlamış oldukları mahalli Urfa yemeklerini çocuklarına ve Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı yuva ve evlerde kalan çocuklara yedirdiler. Çok güzel bir ortamda yenilen yemekten sonra Milli Eğitim Müdürü Vekili Mehmet Sarmış, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halil Ömer ÇOŞKUN Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdür vekili Faruk CÖMERT,Türk Telekom İlk Ortaokulu Müdürü Mustafa FIRAT, öğrenciler ve anneleri yuvadaki öğrencilere çeşitli hediyeler verdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com