Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tekno Bilim Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışması’nda Şanlıurfa birinci oldu

Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışması’nda Şanlıurfa birinci oldu

Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanlığı’nın Türkiye çapındaki il müdürlükleri arasında düzenlediği yüksek müşteri memnuniyeti, verimlilik ve gelir hedefli performans yarışmasında geçen ayın birincisi Türk Telekom Şanlıurfa İl Müdürlüğü oldu.

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2013 Salı 18:01
Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışması’nda Şanlıurfa birinci oldu

Türk Telekom Saha Yönetim Başkanlığı’nın “şirket içi gelişim projesi” kapsamında Türkiye çapındaki başlattığı “Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışıyor” etkinliğinde; Bayburt, Ordu, Adıyaman ve Diyarbakır’ın ardından geçen ayın birincisi Şanlıurfa Türk Telekom İl Müdürlüğü oldu.

Türk Telekom Şanlıurfa İl Müdürlüğü’nde düzenlenen ödül töreninde, Şanlıurfa İl Müdürü Hüseyin Genç, birincilik kupasını ve başarı sertifikasını Türk Telekom Bölge Yönetişim Direktörü Feridun İşal’ın elinden aldı. Törene Türk Telekom Doğu-II Bölge Müdürü Ahmet Alevcan, Türk Telekom Performans Yönetimi Müdürü Musfata Gümüş ve Türk Telekom üst düzey yöneticileri de katıldılar.

 

Mayıs 2013’te başlatılan ve bir yıl boyunca devam edecek yarışma ile Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren Türk Telekom İl Müdürlükleri, en yüksek müşteri memnuniyetini yakalamak, arıza ve şikayet oranlarını en düşük seviyeye çekmek ve şirket hedeflerine ulaşmak için çaba gösteriyorlar.

Kupanın bir ay boyunca sahibi olma hakkını kazanan Şanlıurfa İl Müdürlüğü, önümüzdeki ay kupayı birinci olacak bir başka il müdürlüğüne devredecek. Yarışma kuralları çerçevesinde bir yıl içerisinde üç defa birinci olan il müdürlüğü, kupaya kalıcı olarak sahip olacak.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Türk Telekom Bölge Yönetişim Direktörü Feridun İşal, yarışmanın altıncı ay birincisini seçmekten mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Bu yarışmayı, il müdürlüklerimizin performans odaklı çalışmalarının sağlanması,  performans takiplerinin düzenli ve sürekli hale getirilmesi ve gelişmesi gereken yönlerin takibi ile başarının kalıcı hale getirilmesi hedefiyle başlattık. Verimliliğimizi artırma ve hedeflerimize ulaşma yolunda düzenlediğimiz etkinliğimiz çerçevesinde, il müdürlüklerimiz tatlı bir rekabet içinde yarışıyorlar. İl müdürlüklerimizin önemli bir performans artışı kaydettiğini büyük bir memnuniyetle görüyoruz. Şanlıurfa İl Müdürlüğü’müzü ve tüm çalışanlarımızı kutluyoruz. Çalışmalarımızı, Türkiye’nin her noktasında en iyi hizmeti vermek ve Türk Telekom’un ‘3D’ vizyonunun temelini oluşturan müşteri memnuniyetimizi artırmak üzere hız kesmeden sürdüreceğiz.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Google ve Apple'ı Peşinden Koşturan Proje: GlassOuse

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com