Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. Yılı Urfa'da kutlandı

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. Yılı Urfa'da kutlandı

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. Yılı dolayısıyla ziyaretine gelen İl Emniyet Müdürlüğü heyetini kabul etti.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2016 Perşembe 14:55
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. Yılı Urfa'da kutlandı

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Abdullah Ulu başkanlığında farklı şubelerden polislerin yer aldığı heyeti makamında kabul eden Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Türk Polis teşkilatının kuruluşunun Cumhuriyetin kuruluşundan daha eskilere dayandığını hatırlatan Vali İzzettin Küçük: “Böyle kurumlar, müesseseler uzun yıllar sonra ancak kurumsallaşıyor, kök salıyor, güçleniyor. Polis teşkilatımız kurulduğundan beri tüm şehirlerde, kasabalarda, ilçelerde insanların can, mal ve namus güvenliğini sağlamak için her türlü fedakârlığı hiç tereddüt etmeden göstermiştir” ifadelerini kullandı.

Teröre karşı Türk polisinin kahramanca mücadelesini tüm toplumun gördüğünü kaydeden Vali İzzettin Küçük: “Özellikle çatışma bölgelerinde pek çok şehit verdik. Ben onlara Allah’tan rahmet diliyorum. Onlar bu milletin büyük kahramanlarıdır. Gazilerimize de Allah’tan şifa diliyorum, uzun ömürler diliyorum. Polis teşkilatımızla gurur duyuyoruz. Gözünü kırpmadan canını seve seve bu memleket uğruna veren insanlar. Bu ancak büyük bir memleket sevgisi, vatan sevgisiyle izah edilebilen kutsal bir vazifedir. Bütün milletimiz de bu süreçte her şekilde polislerimizin arkasındadır. Cumhurbaşkanımız ve ne kadar alt kademesi varsa, hepsi polislerimizin arkasındadır” dedi.

Açıklamanın ardından bir süre daha konuklarıyla görüşen Vali İzzettin Küçük; Türk Polis Teşkilatının Kuruluş Yıl Dönümünü kutlayarak konuklarını uğurladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com