Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Türk lirası kampanyasını sonuna kadar destekliyoruz!

Türk lirası kampanyasını sonuna kadar destekliyoruz!

15 Temmuz darbe girişiminin arkasında ABD'nin olduğu şüpheleri yüksek sesle dillendirilirken TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M.Sadık Sade'den flaş bir çağrı geldi.

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2016 Pazartesi 12:04
Türk lirası kampanyasını sonuna kadar destekliyoruz!

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M.Sadık Sade yaptığı açıklamada; “Ekonomik kaygılarla, yatırım amaçlı döviz almak hainliktir” dedi. 

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M.Sadık Sade, Dolara yatırım yapanlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ekonomik gidişattan endişe duyarak yatırımlarını dövize çevirmenin vatana karşı yapılmış bir hainlik olarak değerlendirilmesi gerektiğini söyleyen Başkan Sade, “Milli ve manevi duygularımızın bu kadar kabardığı günlerde bir takım insanların ekonomik geleceğini teminat altına almak adına dövize yöneldiğini ibretle ve hayretle müşahede ediyoruz. Dövize rağbet arttıkça TL’nin değer kaybedecek olması akıllara bu tip davranışların art niyetli olduğunu getiriyor. Topla tüfekle yapamadıklarını ekonomik anlamda denemeye çalışanlara pabuç bırakmamalıyız. Biz TÜMSİAD camiası olarak dolar yerine TL kampanyasını sonuna kadar destekliyoruz. Bir yandan da üretime ağırlık veriyoruz. Biliyoruz ki; bu ülkenin milli kaynakları ve ülkesini seven yatırımcıları hiç tükenmeyecektir. Artık kendimize yönelmeliyiz. İşi biraz daha ciddiye alırsak neler başarabileceğimizi hem kendimize hem bütün dünyaya gösterdik. Yerli Sermaye-Yerli Üretim sloganıyla hareket etmek üzere bir araya gelmeliyiz. Biz ancak birlikte olursak başarılı oluruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com