Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Turizm Haber Portalından, Turizm Dergisine …

Turizm Haber Portalından, Turizm Dergisine …

Giriş Tarihi: 18 Ağustos 2011 Perşembe 22:39
Turizm Haber Portalından, Turizm Dergisine …


Turizmde Son Nokta VIP Dergisi ile sektörde yerini alıyor
Kasım-Aralık tarihli ilk dergisini 8 -11 Aralık’ta İzmir’de düzenlenen Travel Turkey Fuarında  tanıtacak olan Turizmde Son Nokta, halen Turizm Haber Portalı olarak yayınını sürdürüyor.

İki  yıldır Turizm Haber Portalı olarak yayın hayatına devam eden Turizmde Son Nokta bundan böyle yayın hayatında ve sektörde  VIP dergi olarak da yerini alıyor. 
GLOBERFİ  A.Ş Grup bünyesinde, yayınlanacak olan Turizmde Son Nokta,  LED Medya Turizm  Reklam Danışmanlık ve Organizasyon  Tic. San Ltd. Şti olarak yayın hayatına Kasım – Aralık sayısı ile başlayacak. Genel Yayın Koordinatörü & Yazı İşleri Müdürü ve Reklam Koordinatörü olarak derginin tüm yetkilerini  üstlenen Derya Duysak yaptığı açıklamada; “ 29 yıldır medyadayım ve 7 yıldır Turizmdeyim. Hayalim bir gün kendi hazırladığım bir dergi ile  sektörde yer  almaktı. Rahmetli patronum Ercan Arıklı’nın yetiştirdiği bir insan olarak bu isteğimi  Globerfi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanımız Lütfü Erkişi bey’in sağladığı imkanla  gerçekleştirebileceğim.  Dileğim ben ve ekibim ile birlikte sektörde iz bırakabilecek bir yayın hazırlayabilmek. Turizmde Son Nokta dergimiz  İngilizce ve Türkçe olarak 2 ayda bir yayınlanacak. Ve halen devam eden turizm Haber Portalı  Turizmde Son Nokta’yla birlikte sektörde devam edecek
Turizmde Son Nokta   8-11 Aralık’ta  Hannower Messe tarafından düzenlenen İzmir  Travel Turkey fuarında yerini alacak. Dağıtım kanalıyla 5000 kişiye ulaşacak olan dergi, Turizm Sektörü Başkanları, Acenta ve Otel Genel Müdürleri, Turizm İl Kültür Müdürleri, Türkiye Belediye Başkanları ve İş Dünyası  Başkanlarına ücretsiz ulaştırılacak. Abonelik sistemi ile de okuyucularla buluşacak olan  Turizmde Son Nokta 160 sayfa. Konaklama, Yeni Otel, Dosya; “İş Dışında…” VIP Konuk, Ekavart  Gallery, Mitoloji, Apron, Lezzet Mekanları, Şef’in Dünyası, Yeni yaşam sayfalarıyla 2 ayda bir gündemde olacak.
Derginin grafik, tasarım ve basım işlerini  medya sektörünün  duayen ismi Atalay Doğrusözsöyleyen ve ekibi üstleniyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com