Advert
Advert
Advert

Tuncer ‘e Urfa’da Plaket Verildi

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne tarafından Sanatçı Mahmut TUNCER’e plaket takdim edildi.

Tuncer ‘e  Urfa’da Plaket Verildi
Tuncer ‘e  Urfa’da Plaket Verildi


Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi 20.01.2014  tarihinde gerçekleştirdiği “SANAT GECESİ” etkinliğinde görev alan üyelerine ve gönüllü gençlere gecenin anısına belge düzenledi.
Şanlıurfa Yenişehir Gençlik Merkezi, Milli Eğitim Konferans Salonunda düzenlediği sanat şöleninde bilindiği üzere Tiyatro, Müzik, Şiir, Güldürü ve Halkoyunları gibi etkinlikleri sergilenmiş, gecede gençlerin performansı büyük beğeni almış, 600 kişilik salonu hınca hınç dolduran misafirler tarafından ayakta alkışlanmıştı.
Yenişehir Genlik Merkezi’ nde açık bulunan 22 kurs ve bu kurslarda eğitim gören yaklaşık 1500 gencin kendilerini kanıtlamaları ve kendilerine özgüven duymalarını sağlamak üzere tamamen amatörce düzenlenen gecede yaklaşık 100 gönüllü üye ve gençlik çalışanı görev almıştı.
Sanatçı Mahmut TUNCER’ in de hazır bulunduğu törende İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ kendisine plaket takdim etti.
Mahmut TUNCER: “Bu plaketten ötürü Yenişehir gençlik Merkezi yöneticilerine teşekkür ediyorum. Onur duydum” dedi.
Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ: “ Yaklaşık 6 aydır faaliyette bulunan Yenişehir Gençlik Merkezi neler yapmış, gençler ne kazanım edinmiş bunları üyelerin ailelerine  göstermek  ve kamuoyu ile paylaşmak istedik. Sanat şöleni havasında geçen bu gecede gördük ki; gençler şans verildiği takdirde harika şeyler yapabiliyor. Bir kez daha onlarla gurur duyduk.” diye konuştu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ ise :” Yenişehir Gençlik Merkezi’ mizin gençlerimizi kazanmak adına yaptığı bu etkinlik takdire şayan bir hareket. Her ne kadar amatörce hazırlanmış olsa da, tam bir profesyonellik ruhu içerisinde gerçekleştirilen bu geceden ötürü, emeği geçen her kesi tebrik ediyorum. Bu günün anısına onlara bir belge vermek suretiyle onurlandırmak istedik. Gençlerin etkin rol aldığı bu tür etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir