Reklamı Geç
Advert
Advert

Tunceli Valiliği bazı yolları ulaşıma kapattı

Tunceli Valiliği, Tunceli-Ovacık ve Tunceli-Pülümür Karayollarını, yol kesme, araç yakma, gasp, tehdit, silahlı saldırı ve benzeri eylemlerin engellenmesi amacıyla kapattı.

Tunceli Valiliği bazı yolları ulaşıma kapattı
Tunceli Valiliği bazı yolları ulaşıma kapattı

Tunceli Valiliği, Tunceli-Ovacık ve Tunceli-Pülümür Karayollarını, PKK tarafından yapılan yol kesme, araç yakma, gasp, tehdit, silahlı saldırı ve benzeri  eylemlerin engellenmesi amacıyla 3 gün trafiğe kapattı.

Tunceli Valiliğinden yapılan açıklamada, “Valiliğimizce, İlimizde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi, vatandaşlarımızın her türlü terör eylemlerinden korunması amacıyla, emniyet ve asayişi temin etmek için ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü tedbir alınmaktadır. Bu kapsamda; Tunceli-Ovacık ve Tunceli-Pülümür Karayollarında terör örgütü mensuplarınca yapılan yol kesme, araç yakma, gasp, tehdit, silahlı saldırı ve benzeri  eylemlerin engellenmesi amacıyla; Tunceli-Pülümür, Tunceli-Ovacık Karayolları, 15 Eylül 2015 günü saat 05.00'den, 18 Eylül 2015 günü saat 05.00'e kadar trafiğe kapatılmıştır.“ denildi.

Valilikten yapılan açıklamanın devamında, vatandaşların can ve mal güvenliği açısından belirtilen tarihler arasında alternatif yol güzergahlarını kullanmaları tavsiye edildi. (İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika haberi!  Binlerce polis açığa alındı
Son Dakika haberi! Binlerce polis açığa alındı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı