Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem TÜMSİAD Rektör Yardımcısı Pınar'ı ziyaret‏ etti

TÜMSİAD Rektör Yardımcısı Pınar'ı ziyaret‏ etti

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Şanlıurfa Şube Yönetimi, yeni göreve başlayan Harran Üniversitesi Rektör Yardımcılığına atanan Prof. Dr. Abuzer Pınar’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2015 Cumartesi 20:22
TÜMSİAD Rektör Yardımcısı Pınar'ı ziyaret‏ etti

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Mithat Akelçi, Halef Karataş, İbrahim Şen, Mehmet Ali Sayın, Halil Daş, Orhan Önkol ve Genç TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulhakim Parmaksız,  Prof. Dr. Pınar’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Sade’yi ve beraberindeki heyeti makamında kabul eden  Pınar, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Başkan Sade yeni görevinde Abuzer  Pınar’a başarılar diledi. Ülkemize ve özellikle gençlerimize hizmet konusunda çaba sarf edeceğini, Şanlıurfa’da görev yapmanın büyük bir onur olduğunu kaydeden Prof. Dr. Pınar, “Şanlıurfa önemli bir yer ve Harran Üniversitesi ciddi bir misyona sahiptir. Harran Okulu gibi muhteşem bir geçmişi var. Üniversitemizin bu tarihi köklere layık bir üniversite olması gerekir. Zengin bir tarih çok önemlidir. Ancak o tarihi köklere sadık kalarak bilimde ve teknolojide çağdaşlarımızla rekabet edebilmemiz gerekir. Şanlıurfa’nın ve Harran Üniversitesi’nin böyle bir potansiyeli zaten var. Önemli olan bunu değerlendirebilmektir.” dedi.
Şube Başkanı Sade TÜMSİAD’ın çalışmaları hakkında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abuzer Pınar’a bilgiler verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com