Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TÜMSİAD BÜYÜK PROJELERE İMZA ATMAYI PLANLIYOR

TÜMSİAD BÜYÜK PROJELERE İMZA ATMAYI PLANLIYOR

TÜMSİAD Derneği üyeleri Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım destek ofisi uzmanlarından Adem ERDURAN 2015 Yılı Mali Destek Programları hakkında bilgilendirildi.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2015 Çarşamba 22:13
TÜMSİAD BÜYÜK PROJELERE İMZA ATMAYI PLANLIYORTÜMSİAD‘da yapılan bilgilendirme toplantısında konuşan Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım destek ofisi uzmanlarından Adem ERDURAN 2015 Yılı Mali Destek Programları kapsamında bu yıl Diyarbakır ve Şanlıurfa’ya 28 Milyon TL kaynağı hibe olarak sağlayacaklarını söyledi.

28 Milyon TL’lik kaynağın 12 Milyon TL’lik kısmının KOBİ’lere aktarılacağını dile getiren erduran, “Bu yıl kapasitesini artırmayı planlayan tüm KOBİ’lerimizin projelerini hazırlayarak Ajansımıza başvurmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

TÜMSİAD üyelerine sunum gerçekleştiren Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım destek ofisi uzmanlarından Adem ERDURAN  projelerin daha iyi anlaşılması ve hazırlanması için 26 – Ocak 3 Şubat 2015 tarihleri arasında Şanlıurfa’da yapılacak olan Proje hazırlama eğitimlerine Kobilerin faydasına olacağını hatırlatarak bu programlara Projelerden faydalanmak isteyenlerin mutlak katılmalarını istedi.

Kısa adı TÜMSİAD ,olan tümsanayici VE İşadamları Derneği Şanlıurfa Şube başkanı  M.SADIK SADE ,tedavisi GATA ‘da devam eden Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. İlhan Karakoyun’a acil şifalar dileyerek başladı. öncelikle Şunu belirtmek isterim ki, Şanlıurfa’ nın önü açılmış ve büyük bir hızla sanayileşme yolunda ilerlemektedir. Devletin sunduğu destek ve hibeler sayesinde girişimcilerimiz plan ve projelerini kısa zamanda hayata geçirebiliyorlar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com