Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Spor Tüm maç ve saatleri şöyle;

Tüm maç ve saatleri şöyle;

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2010 Perşembe 08:52
Tüm maç ve saatleri şöyle;

 

            Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bu hafta ilimizde gerçekleştirilecek olan spor müsabakaları aşağıya çıkarılmıştır.

 

                                    BASKETBOL  Yerel Lig         

23/12/2010        Perşembe         17.00    Telekom- Urfa lisesi     Gençler (B)      Atatürk Sp.Salonu

23/12/2010        Perşembe         18.30    Toki Lisesi-Yenişehir Spor       Gençler (A)      Atatürk Sp.Salonu

24/12/2010        Cuma   17.00    Urfa lisesi-Esnaf Spor (A)        Yıl.Erk.B          Atatürk Sp.Salonu

24/12/2010        Cuma   18.30    63 Emin gücü-Gelişim (B)         Yıl.Erk.A         Atatürk Sp.Salonu

25/12/2010        Cumartesi         08:30    Harran- Gelişim(A)       Küçük Erk.(A) Atatürk Sp.Salonu

25/12/2010        Cumartesi         10:00    Y.Gençlik  -Telekom     Küçük Erk.(A) Atatürk Sp.Salonu

25/12/2010        Cumartesi         11:30    Anadolu Gençlik- Toki lisesi      Küçük Erk.(B)  Atatürk Sp.Salonu

25/12/2010        Cumartesi         13:00    Harran- Telekom          Yıl.Bayan.        Atatürk Sp.Salonu

25/12/2010        Cumartesi         14:30    Toki lisesi- Şanlıurfa lisesi         Yıl.Bayan.        Atatürk Sp.Salonu

25/12/2010        Cumartesi         16:00    Anadolu Gençlik-  Y.Gençlik Spor         Yıl.Erk(B)        Atatürk Sp.Salonu

25/12/2010        Cumartesi         17:30    Harran -Toki lisesi        Yıl.Erk(A)        Atatürk Sp.Salonu

26/12/2010        Pazar   09:00    Harran - Murat Koleji   Küçükler(A)     Atatürk Sp.Salonu

26/12/2010        Pazar   11:00    Harran - Toki lisesi       Yıl.Bayan.        Atatürk Sp.Salonu

26/12/2010        Pazar   13:00    Y.Gençlik -Şanlıurfa lisesi         Yıl.Bayan.        Atatürk Sp.Salonu

26/12/2010        Pazar   15:00    Y.Gençlik - Süleymaniye Mem  Genç.Erk(B)     Atatürk Sp.Salonu

26/12/2010        Pazar   17:00    Coşanlar 63 -63 Emin Gücü       Genç.Erk(A)    Atatürk Sp.Salonu

26/12/2010        Pazar   18:30    Coşanlar 63-Toki lisesi  Küçük Erk.(B)  Atatürk Sp.Salonu

27/12/2010        Pazartesi          17:00    Yenişehir-Gelişim(A)    Yıl.Erk.(B)       Atatürk Sp.Salonu

27/12/2010        Pazartesi          18:30    Coşanlar 63-Telekom spor        Yıl.Erk.(A)       Atatürk Sp.Salonu

28/12/2010        Salı       17:00    Murat koleji-Gelişim(B) Genç.Erk.(B)    Atatürk Sp.Salonu

28/12/2010        Salı       18:30    Esnaf Spor-Gelişim(A)  Genç.Erk.(A)   Atatürk Sp.Salonu

29/12/2010        Çarşamba         17.00    Süleymaniye Mem-Y.Gençlik spor        Yıl.Erk.(B)       Atatürk Sp.Salonu

29/12/2010        Çarşamba         18.30    Murat koleji-Toki lisesi  Yıl.Erk.(A)       Atatürk Sp.Salonu

 

AMATÖR LİG MÜSABAKA PROGRAMI   

 

25.12.2010        Cumartesi         13:00    Karaköprü Bld- D.S.İ Spor       Süper Amatör   11 Nisan Stadı

25.12.2010        Cumartesi         09:30    Eyyüp Spor – Bağlarbaşı Spor   U 19 LİGİ        Yenice 2 Nolu Saha

25.12.2010        Cumartesi         11:30    A.Gençlik Spor- İl Özel İdaresi  Süper Amatör   Yenice 2 Nolu Saha

25.12.2010        Cumartesi         13:30    A.Kale Tarım – Siverek Bld      Süper Amatör   Yenice 2 Nolu Saha

25.12.2010        Cumartesi         13:00    Hilvan Spor- Kelaynak Spor      Süper Amatör   Hilvan ilçe Stadı

25.12.2010        Cumartesi         13:00    V.şehir Gap – C.pınar Tigem    Süper Amatör   V.şehir ilçe Stadı

25.12.2010        Cumartesi         10:15    Keçe Spor – Harran Spor         U 17 LİGİ        Yenice 1 Nolu Saha

25.12.2010        Cumartesi         12:00    Ş.Urfa Spor- Bağlarbaşı            U 17 LİGİ        Yenice 1 Nolu Saha

25.12.2010        Cumartesi         13:30    Bağmancı Spor – Siverek Bld    U 17 LİGİ        Yenice 1 Nolu Saha

25.12.2010        Cumartesi         13:00    Ş.Urfa Spor – Harran Spor       U 19 LİGİ        Halepli Stadı

26.12.2010        Pazar   09:30    Bağmancı Spor – Keçe Spor     U 19 LİGİ        Yenice 2 Nolu Saha

26.12.2010        Pazar   11:30    Kendir Spor - Polisgücü            U 19 LİGİ        Yenice 2 Nolu Saha

26.12.2010        Pazar   13:30    Karşıyaka Spor – D.S.İ Spor     U 19 LİGİ        Yenice 2 Nolu Saha

26.12.2010        Pazar   13:30    V.şehir Gap – A.Gençlik Spor   U 19 LİGİ        Halepli Stadı

26.12.2010        Pazar   13:00    C.pınar Tigem – Siverek Bld     U 19 LİGİ        C.pınar ilçe Stadı

26.12.2010        Pazar   12:00    Ş.Urfa İ.E. – Gaziantep İ.E       İşitme Engelliler            Yenice 1 Nolu

25.12.2010        Pazar   11:30    Edessa 7 Yıldız – A.Kale Tarım            U 15 LİGİ        11 Nisan Stadı

26.12.2010        Pazar   13:00    Bağlarbaşı – Ş.Urfa Spor          U 15 LİGİ        11 Nisan Stadı

 

www.balikligol.com                                                     

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TFF 1. Lig’de Haftanın hakemleri açıklandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com