Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset TÜLMEN VE ESEMKULU KÖYLERİ AK PARTİYİ BAĞRINA BASTI

TÜLMEN VE ESEMKULU KÖYLERİ AK PARTİYİ BAĞRINA BASTI

Karaköprü İlçesine bağlı Esemkulu ve Tülmen mahalleleri (köyleri) AK Partiyi büyük bir coşku ile karşılandı.

Giriş Tarihi: 25 Mart 2014 Salı 18:46
TÜLMEN VE ESEMKULU KÖYLERİ AK PARTİYİ BAĞRINA BASTI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi ve AK Partililer Karaköprü İlçesine bağlı Esemkulu, Tülmen ve diğer çevre mahallelerinde (köylerde) yapılan toplantılara katıldılar.

Tülmen mahallesi (köyü) sakinleri tarafından düzenlenen toplantıya davet edilen AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, köy meydanında bir araya gelen köylülere seslenerek “AK Parti Hükümetimizin ve bizlerin tek amacı huzuru, barışı kırsalımıza yaymaktır. Köylerimiz çok güzel, gelişmeye açık köylerdir. İnşallah yapacağımız hizmetlerle daha da nitelikli hale geleceklerdir” dedi. Tülmen mahallesi (köyü) Yusuf Rastgeldi ise gerçekleşen toplantıda kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Çiftçi’ye teşekkür etti.

BAKAN ÇELİK ESEMKULU KÖYÜNDE

Esemkulu mahallesine giden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi zılgıtlarla, alkışlarla karşılandı.

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, “Esemkulu İsaören korukezen kargılı sülüklü ve diğer köylerden buraya gelen herkese teşekkür ediyoruz. Rabbim bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın, AK Partimizin en büyük projesi huzur projesidir birlik ve beraberlik projesidir” dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Esemkulu sakinlerine seslenerek “Hizmetin tek adresi AK Partidir. Köylerimiz AK Parti hükümeti sayesinde kilitli parke gördü, yol gördü içme suyu gördü. 30 Mart sonrası köylerimize AK Belediyeler sayesinde adeta hizmetler yağacak” dedi.

 

2. Video

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com