Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat TÜBİTAK Olimpiyat Şampiyonu Öğrencilerden Milli Eğitim’e Ziyaret

TÜBİTAK Olimpiyat Şampiyonu Öğrencilerden Milli Eğitim’e Ziyaret

Büyük başarıya imza atan Özel Çağlayan Murat Fen Lisesi öğrencileri, Okul Müdürü Ahmet Arslan başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2011 Salı 15:04
TÜBİTAK Olimpiyat Şampiyonu Öğrencilerden Milli Eğitim’e Ziyaret


3 Aralık 2011 tarihinde Başkent Ankara’da gerçekleştirilen 19. Ulusal Bilim Olimpiyatlarında; Türkiye genelinde yarışmaya katılan 6456 öğrenci arasından Kimya dalında Taha Güven altın, İsmail Demiryorgan ve Hasan Doğan bronz madalya,  Biyoloji dalında ise Bahadır Ak bronz madalya alarak Şanlıurfa’nın gururu oldular.İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “ Geleceği yönelik olan bu çalışmalar bizler için çok önemlidir. Sadece bu yarışmayla yetinmeyin, hedeflerinizi olabildiğince büyük tutmanızı ve bu yönde gayretinizi sürdürmenizi arzu ediyoruz. İyi şeyler muhakkak bedel ister, bu bedelin adı alın teridir, emektir, yorgunluktur. Bunlar olmadan başarı dediğimiz, sonuç dediğimiz kazanımlara, getirilere sahip olmak kolay değildir. İşte bu tablo bu madalyaların ciddi bir çalışmanın ürünü olduğu ortada. Ben sizleri, ailenizi, emeği geçen öğretmenlerimizi, okul müdürümüzü tebrik ediyorum. Ben bütün gençlere her zaman şunu söylüyorum, iddiamız olursa, inancımız olursa, hedefimiz olursa, buna yoğunlaşırsak muhakkak suretle hem yaptığımız işlerle başarılı oluruz, hem geleceği yakalarız ve hem de gelecek bizim kontrolümüzde olur. Göğsümü kabartan bu başarınızı iyi bir başlangıç olarak görüp, bunu devam ettirmenizi muhakkak süratte arzu ediyoruz dedi.

Konuşmaların ardından Ulusal Bilim Olimpiyatlarında derece giren öğrencilere ve idarecilere Milli Eğitim Müdürü Hanifi şahin tarafından çeşitli kitaplar hediye edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com