Advert
Advert
Advert

Tuba Özay'ın, pes dedirten Eyüp Sultan pozları

Adı skandal ve siyasi çıkışlarla anılan manken Tuba Özay, bu kez Eyüp Sultan ziyaretini moda çekimlerine çıkmış gibi verdiği pozlarla yeni bir tartışmayı başlatmış oldu.

Tuba Özay'ın, pes dedirten Eyüp Sultan pozları
Tuba Özay'ın, pes dedirten Eyüp Sultan pozları
Manken Tuba Özay, her dönem bir çıkışıyla gündeme geldi. Kimi zaman kurduğu ilişkilerle anılan Tuba Özay, geçtiğimiz hafta "siyasete yeşil ışık yaktı" olarak yorumlanan sözler sarfetmişti. Tuba Özay, bu kez Eyüpsultan Camii'nin avlusunu moda çekimlerine çeviren pozlarıyla tartışma gündemine girdi.
Ramazan ayında büyük bir ziyaretçi akınına uğrayan Eyüpsultan'a gelenler arasında manken-şarkıcı Tuğba Özay da vardı. Eyüpsultan'a çok şık bir kıyafetle gelen Özay, caminin ve türbenin etrafında birbirinden ilginç pozlar verdi. Sanki bir moda çekimindeymiş gibi poz veren Özay, bunları da Facebook sayfasında paylaştı.
Tuba Özay, bu resimlerin altına da "İstanbul'a gelindi. Eyüp Sultan'a gidildi. Her yer tarih ve huzur" yazdı.

TUBA ÖZAY: AKTİF SİYASETE GİRECEĞİM
Hatırlanacağı gibi, geçtiğimiz hafta basın mensuplarını Manavgat'taki çiftliğinde kabul eden Tuba Özay, siyasete sıcak baktığını söylemişti. Basın mensuplarının önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimler de belediye başkanlığı düşünüp düşünmediği konusundaki sorusunu cevaplandıran Özay, şunları söylemişti:
“Benimle ilgili halktan böyle bir istek var. Hep siyasette görmek istediklerini dile getiren insanlarla karşılaşıyorum sağolsunlar destekliyorlar, desteklediklerini söylüyorlar. Yıllardır süregelen bir konu bu. Ben 20’li yaşlardaydım gazete manşetlerinde Tuğba Özay, milletvekili gibi diye haberler yazılırdı. Biraz da siz basın mensubu dostlarımızın verdiği imajla da doğru orantılı. Tabi insanlar benim söylemlerimden de yola çıkarak hep beni politikaya yakın gördüler.
Siyaseti insanların huzuru mutluluğu, esenliği ve refahı için yapmak gerekiyor. Bende yaşadığım dünyaya duyarsız değilim, insanları seviyorum doğayı seviyorum, hayvanları seviyorum ve sosyal ve kültürel alanlarda elimden gelen ne varsa yapmak isterim. Toplumsal konulara duyarsız bir insan değilim ve öylede olmalı diye düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda aktif siyasetin içinde olabilirim ama şu an için erken olduğunu düşünüyorum.”
Manken ve şarkıcı Tuğba Özay “Siyaseti insanların huzuru mutluluğu, esenliği ve refahı için yapmak gerekiyor. Bende yaşadığım dünyaya duyarsız değilim” dedi
Kaynak: ROTAHABER

 

Tuba Özay Eyüp Sultan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret