Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi TSO personel alımı yapacak

TSO personel alımı yapacak

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (Bingöl TSO) "Bilgi İletişim Teknolojileri Altyapısı İyileştirme Projesi" kapsamında bir personel istihdam edileceğini bildirildi.

Giriş Tarihi: 1 Kasım 2014 Cumartesi 09:38
TSO personel alımı yapacak

Bingöl TSO tarafından hazırlanan ve Fırat Kalkınma Ajansı “Güçlü Altyapı Güçlü Ekonomi” Mali destek programı kapsamında kabul edilen “Bingöl TSO Bilgi İletişim Teknolojileri Altyapısı İyileştirme Projesi” kapsamında çalıştırılmak üzere odaya bir personel alınacağını duyurdu.

Personel alımıyla ilgili yapılan açıklamada, başvuruda bulunacak bireylerin 35 yaş sınırını geçmemiş olması, erkek adaylar için askerlik sorunu olmaması, kamu veya özel sektörde en az 3 yıl çalışmış ve iş tecrübesi olması gerektiği belirtildi.

Başvuruda bulunacakların üniversitelerin lisans veya ön lisans eğitimi almış ve bilgisayar, bilgisayar teknolojileri, bilgisayar mühendisliği, iletişim, elektrik-elektronik, yazılım (mühendisliği) ve benzer alanlardaki fakülte veya yüksekokul ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurtiçi veya yurtdışındaki öğrenim kurumlarından birinden mezun olması gerektiği ifade edildi. Nihat Kanat-İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com