Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye TSK atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı

TSK atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı

Giriş Tarihi: 7 Ağustos 2014 Perşembe 09:42
TSK atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı

YAŞ kararıyla, 30 Ağustos'tan geçerli olmak üzere bir üst rütbeye terfi ettirilen askeri personelin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yüksek Askeri Şura kararlarıyla, 30 Ağustos'tan geçerli olmak üzere bir üst rütbeye terfi ettirilen askeri personelin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Gazete'de, YAŞ kararıyla bir üst rütbeye terfi ettirilen 80 askeri personelin isimlerine yer verildi. 

Başbakan Erdoğan Başkanlığında gerçekleşen ve 2 gün süren YAŞ'ta, Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanunu, Askeri Hakimler Kanunu, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na mensup 28 general, 3 amiral ve 41 albay, Gülhane Askeri Tıp Akademisi Komutanlığı'nda görevli öğretim üyesi 2 amiral ve 5 albay ile Askeri Yüksek İdare Mahkemesi'nde görevli bir askeri hakim general, 30 Ağustos'tan geçerli olarak bir üst rütbeye terfi ettirilmişti. (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com