Advert
Advert
Advert

TS ve FB Fakıbaba'yı ziyaret etti

TS ve FB Fakıbaba'yı ziyaret etti
TS ve FB Fakıbaba'yı ziyaret etti

    Belediye Başkanı Fakıbaba, Başkan Yardımcıları Mustafa Aydın, M.Fevzi Yücetepe ve Habib Arslan tarafından karşılanan her iki kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Fakıbaba ile makamında bir süre görüştü.

    Belediye Başkanlık Makamına ilk gelen takım Fenerbahçe oldu. Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Başkan Fakıbaba'ya bir şükran plaketi ile üzerinde "a.e.fakıbaba" yazılı bir formayla kravat, rozet v.b hediyeler takdim etti.

   Fenerbahçe'nin ardından Belediye Başkanlık Makamına gelen ikinci takım ise Trabzonspor oldu.  Trabzon Valisi Dr Recep Kızılcık ile birlikte Fakıbaba'yı ziyaret eden TS Kulüp Başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Fakıbaba'ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

  63 numaralı üzerinde A.E.FAKIBABA yazılı formayla kravat ve diğer ürünleri Başkan Fakıbaba'ya takdim eden TS Kulüp Başkanı Sadri Şener Şanlıurfalıların takımlarına gösterdikleri ilgiden oldukça memnun olduklarını kaydetti.

  Belediye Başkanı Fakıbaba ile birlikte Belediye Önündeki Trabzonspor Tır'ını ve standını ziyaret eden TS Kulüp Başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu üyeleri, burada taraftarlara ve öğrencilere atkı, forma, bayrak ve benzeri eşantiyonlar dağıttı.

  Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba her iki kulübün başkanı ve yöneticilerine ziyaretin anısına Urfa'nın sembolü olan isot, fıstık v.b ürünlerden oluşan hediye paketi takdim etti 

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı