Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya TRT ANADOLU PEYGAMBERLER ŞEHRİ ŞANLIURFA’YI KONUŞACAK

TRT ANADOLU PEYGAMBERLER ŞEHRİ ŞANLIURFA’YI KONUŞACAK

TRT Genel Anadolu bu haftaki Yerinde Konuşuyoruz Programı Kültür ve İnançlar Diyarı, Peygamberler Şehri Şanlıurfa’dan canlı olarak yayınlanacak.

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2011 Perşembe 11:31
TRT ANADOLU PEYGAMBERLER ŞEHRİ ŞANLIURFA’YI KONUŞACAK

TRT Genel Müdürlüğü ile Yerel ve Bölgesel Televizyonlar Birliği (YBTB) işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen ve 81 ili kapsayan Yerinde Konuşuyoruz Programı; Bu hafta Kültür ve İnançlar Diyarı, Peygamberler Şehri Şanlıurfa’dan canlı olarak yayınlanacak.

Kamunun mesajlarının direkt, yorum katılmadan Anadolu’ya iletilmesi ve ele alınan konularda izleyicinin bilgilendirilmesi ve bilinçlendirmesinin amaçlandığı Yerinde Konuşuyoruz Programı; Şakir GÜREL’in sunumuyla 16 Aralık 2011 Cuma akşamı 20.00-22.00 saatleri arasında, Şanlıurfa Valiliği Konferans Salonu’ndan gerçekleştirilecek.Programda Şanlıurfa Valisi, Belediye Başkanı, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ilin topluma mal olmuş öncü kimlikleri ve yerel basın temsilcilerinin katılımları ile Şanlıurfa tüm yönleri ile ele alınıp tanıtılacak.Program içeriğinde ayrıca; Şanlıurfa’nın kültür, sanat ve müziğini temsilen yerel sanatçılar yer alacak, Şanlıurfalı zanaatkarların ürettiklerinden ve Şanlıurfa yemeklerinden örnekler sunulacak.

www.balikligol.com


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com