Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Travel Turkey İzmir Fuarında Urfa Standına yoğun ilgi‏

Travel Turkey İzmir Fuarında Urfa Standına yoğun ilgi‏

Şanlıurfa tanıtımına yönelik olarak Travel Turkey İzmir Fuarında stand Şanlıurfa Valiliği standı ilk gün yoğun ilgi gördü

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2014 Cuma 09:10
Travel Turkey İzmir Fuarında Urfa Standına yoğun ilgi‏

Şanlıurfa tanıtımına yönelik olarak, Valiliğimiz Koordinasyonunda yürütülen ve 04 – 07 Aralık 2014 tarihinde düzenlenen İzmir Travel Turkey 2014 Turizm Fuarına İlimizi temsilen Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Aykut Hakan KUTLUHAN , Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Ekrem AYAZ, B.Şehir Bld. Turizm. Şb. Müdürü Necmi KARADAĞ, Haliliye Beld. Kültür ve Sos. İşl. Müdürü Abdulkadir KIRICI, Eyübiye Beld. Kültür ve Sos. İşl. Müdürü Atik SAHİL , ŞUTSO Yön. Kur. Üyesi Mustafa TAŞ, Karacadağ Kalkınma Ajansı Uzmanı Işılay ÖZCAN, ŞURKAV Vakfı, Şurkav İzmir Şube Başkanı İbrahim Halil ÜLGEN, Şanlıurfa Ticaret Borsası ile İlimizdeki Turizm İşletmelerinden, Göbekli tepe Turizm Seyahat Acentesi, Kançul Turizm Seyahat Acentesi ,El Ruha Hoteli ve Cevahir Konuk Evi yer aldı.
Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB, Uluslararası fuar organizatörü Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. ve İZFAŞ ortaklığıyla 8.kez 04 - 07 Aralık 2014 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanında gerçekleştirilmekte.
Türkiye'nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapmaktadır.
Travel Turkey İzmir fuarı kapsamında bu yıl da, dünyanın çeşitli ülkelerinden fuarı ziyarete gelen uluslararası turizm profesyonelleri, katılımcı firmalarla işbirliği yapmak üzere girişimlerde bulunmak ve ilimizin turizmcilerini onlarla bir araya getirmek, profesyonel bir ortamda iş bağlantıları yapmaları ve ilimizin turizmine katkı sağlamaları için çalışmalar yapmaktayız.
Travel Turkey İzmir Fuarınaın ilk günü Urfa Standına yoğun ilgi,
Urfa Standına İzmir Valimiz Mustafa TOPRAK ve Amasya Valimiz İbrahim Halil ÇOMAKTEKİN ziyarette bulundu. Fuarın ilk gününde Turizm Profesyonelleri ile ziyaretçiler satandımıza ve Çiğköfte partisine yoğun ilgi gösterdi. yerli ve yabancı birçok misafir ziyarette bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Taha Ün, Urfa’da Gençlerle Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com