Advert
Advert
Advert

Travel Turkey İzmir Fuarında Urfa Standına yoğun ilgi‏

Şanlıurfa tanıtımına yönelik olarak Travel Turkey İzmir Fuarında stand Şanlıurfa Valiliği standı ilk gün yoğun ilgi gördü

Travel Turkey İzmir Fuarında Urfa Standına yoğun ilgi‏
Travel Turkey İzmir Fuarında Urfa Standına yoğun ilgi‏

Şanlıurfa tanıtımına yönelik olarak, Valiliğimiz Koordinasyonunda yürütülen ve 04 – 07 Aralık 2014 tarihinde düzenlenen İzmir Travel Turkey 2014 Turizm Fuarına İlimizi temsilen Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Aykut Hakan KUTLUHAN , Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Ekrem AYAZ, B.Şehir Bld. Turizm. Şb. Müdürü Necmi KARADAĞ, Haliliye Beld. Kültür ve Sos. İşl. Müdürü Abdulkadir KIRICI, Eyübiye Beld. Kültür ve Sos. İşl. Müdürü Atik SAHİL , ŞUTSO Yön. Kur. Üyesi Mustafa TAŞ, Karacadağ Kalkınma Ajansı Uzmanı Işılay ÖZCAN, ŞURKAV Vakfı, Şurkav İzmir Şube Başkanı İbrahim Halil ÜLGEN, Şanlıurfa Ticaret Borsası ile İlimizdeki Turizm İşletmelerinden, Göbekli tepe Turizm Seyahat Acentesi, Kançul Turizm Seyahat Acentesi ,El Ruha Hoteli ve Cevahir Konuk Evi yer aldı.
Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB, Uluslararası fuar organizatörü Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. ve İZFAŞ ortaklığıyla 8.kez 04 - 07 Aralık 2014 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanında gerçekleştirilmekte.
Türkiye'nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapmaktadır.
Travel Turkey İzmir fuarı kapsamında bu yıl da, dünyanın çeşitli ülkelerinden fuarı ziyarete gelen uluslararası turizm profesyonelleri, katılımcı firmalarla işbirliği yapmak üzere girişimlerde bulunmak ve ilimizin turizmcilerini onlarla bir araya getirmek, profesyonel bir ortamda iş bağlantıları yapmaları ve ilimizin turizmine katkı sağlamaları için çalışmalar yapmaktayız.
Travel Turkey İzmir Fuarınaın ilk günü Urfa Standına yoğun ilgi,
Urfa Standına İzmir Valimiz Mustafa TOPRAK ve Amasya Valimiz İbrahim Halil ÇOMAKTEKİN ziyarette bulundu. Fuarın ilk gününde Turizm Profesyonelleri ile ziyaretçiler satandımıza ve Çiğköfte partisine yoğun ilgi gösterdi. yerli ve yabancı birçok misafir ziyarette bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu