Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Travel Turkey 2013 İzmir Turizm Fuarında Şanlıurfa’ya yoğun ilgi

Travel Turkey 2013 İzmir Turizm Fuarında Şanlıurfa’ya yoğun ilgi

Bu yıl yedincisi düzenlenen Travel Turkey 2013 İzmir turizm fuarında Şanlıurfa standı büyük ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2013 Pazar 12:12
Travel Turkey 2013 İzmir Turizm Fuarında Şanlıurfa’ya yoğun ilgi

Şanlıurfa Valiliği Koordinasyonunda katılım sağlanan FuardaKültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özarslan ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy da Şanlıurfa standını ziyaret etti. Müsteşar Özgür Özaslan Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa’nın mozaik destinasyonu olacağını, Göbeklitepe’ye gerekli önemi verdiklerini ve daha da önem vereceklerini ifade etti.

Gerçekleşen stant ziyaretinde Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cevahir Asuman Yazmacı, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve Bölge Yürütme Kurulu Üyelerini tanıtımına katkı sağlanması ve yeni destinasyonların oluşturulması için Şanlıurfa'ya davet etti. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ise bu daveti kabul ederek Şubat ay'ında ekibiyle birlikte Şanlıurfa'ya bir ziyaret gerçekleştireceğinin sözünü verdi.

 

Kültür Turizm Müdürlüğü, Şanlıurfa Belediyesi, Ticaret ve SanayiOdası, Kalkınma ajansı ve ŞURKAV yetkilileri standı ziyaret eden TÜRSAB Başkanı sayın Başaran Ulusoy'a ve Kültür Ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özcan Özarslan'a teşekkür ettiler.

 

Travel Turkey 2013 İzmir turizm fuarındaki Şanlıurfa standına Kültür Turizm Müdürvekili Hakan Kutluhan, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cevahir Asuman Yazmacı, Şanlıurfa Belediyesi Kültür Müdürü Necmi Karadağ,Karacadağ Kalkınma Ajansı’ndan Emin Gitmez ve ŞURKAV temsilcisi katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com