Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Trafik kazası mağdurlarına 250 Bin TL tazminat

Trafik kazası mağdurlarına 250 Bin TL tazminat

Türkiye'de trafik kazaları nedeniyle her ay yüzlerce insan hayatını kaybederken, binlerce insan ise sakat kalıyor. Mağdurlar yaşanan acılar sonrasında bir de yasal hakları olan tazminat durumuyla uğraşmak zorunda kalıyor.

Giriş Tarihi: 21 Kasım 2013 Perşembe 19:48
Trafik kazası mağdurlarına 250 Bin TL tazminat

Bu yaşanan olayların ardından mağdurların yanında olan AKAR Hasar Danışmanlık ölüm halinde 2013 yılı teminat limitleri olan 250 bin TL, maluliyet (sakatlık ve ağır yaralanma) halinde ise yine 250 bin TL'ye varan tazminatın mağdurların hesaplarına aktarılmasını sağlıyor.

AKAR Hasar Danışmanlık, trafik kazaları sonrasında vefat eden kişilerin birinci derece yakınları ile sakat kalanların tazminat haklarından oluşan ücreti kısa zamanda mağdurların hesaplarına aktardıklarını söyleyerek; “Trafik kazaları nedeniyle ortaya çıkan sigorta işlemlerinde AKAR Hasar Danışmanlık olarak müvekillerimize sigorta bilincini yerleştirmek, sigorta şirketleri ile halkın sorunlarına eğilmek ve çözüm bulmak ve ücretsiz danışmanlık hizmeti vermek, amacıyla faliyete başladı.

Tedavi ve teknik destek

Trafik kazasında yaralanan herkes –kusurlu sürücüler hariç– istediği özel veya devlet hastanesinde her türlü ameliyat ve tedavi hizmetini 250 bin TL'ye kadar hiçbir ücret ödemeden alabildiğini söyleyen AKAR Hasar Danışmanlık “Kurumumuz hastaya yapılan tedaviler sonucunda cebinden harcadığı, ihtiyacı olan tüm medikal ve ortopedik ürünler, hastanın kaza sonrasında iş gücü kaybına uğraması ile birlikte hastanın yaşamını kolaylaştırabilecek tüm ürünlerin tedarik edilmesini ve ürün ücretlerinin SGK hesabından tahsil edilmesini sağlıyoruz” diyerek mağdurların www.trafikkazatazminati.com adresinden ve 7/24 0533 222 93 83 Müşteri Hizmetlerinden geniş bilgi alabileceklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da silahlı kavga:3 ölü, 4 yaralı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com