Advert
Advert
Advert

Trabzonspor şokta !

Trabzonspor şokta !
Trabzonspor şokta !
Al Ahli'ye 5 milyon Euro'ya satılan sambacının, “Arabistan'a gitmem” sözleri işleri karıştırdı. Adrian'ı rekor bir paraya satın alan yönetim, Jaja'yı ikna etmeye çalışıyor.

Golleri, asistleri bir yana dursun, Jaja'nın özel hayatında; saha dışında yaptıkları bardağı taşırmış, teknik direktör Şenol Güneş'in onayıyla Jaja Coelho, 5 milyon Euro karşılığında Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Ahli'ye satılmıştı. Ancak, Jaja daha Dubai'ye gitmeden sorun çıkardı. Sambacının, “Orada yaşayamam” dediği öğrenildi.

Şakar da doğruladı

Jaja'nın Bordo-Mavli yönetime menajeri aracılığıyla, “Dubai'de ne işim var. Avrupa'ya çok uzak. Hayatımın kısıtlanmasını istemiyorum” mesajı gönderdiği ifade edildi. Gece hayatına düşkün olan Brezilyalı'nın Avrupa'da bir takıma satılmasını istediği belirtildi. Asbaşkan Nevzat Şakar da haberleri doğrularken, “Zorla bir şeyi yaptıramayız. Bir çözüm bulunacaktır” diye konuştu.

Ruslar da devrede

Trabzonspor'un Brezilya'da bulunan Jaja ve menajeri ile görüşeceği, yıllık 2 milyon Euro vermeye hazır Al Ahli'ye gitmesi konusunda ikna etmeye çalışacağı kaydedildi. Jaja'nın gitmemesi halinde bu oyuncunun yerine alınan Adrian Mierzejewski için ödenecek 5.2 milyon Euro'ya da yeni kaynak bulunması gerekecek. Öte yandan Rus ekipleri Anzhi ve Zenit'in de Jaja'yı istediği, bu takımlara satışın da gündeme gelebileceği ifade edildi.

fotospor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!